Yakın zamanda kent hastanesinde doğum yapanlar!

cansuyum soruyor: 7

yakın zamanda çiğli kent hastanesinde doğum yapan arkadaşlar,. fiyatlarla ilgili 4200 normal 4900 sezeryan diye sadece hastanede çalışan bir görewliden bilgi aldım fakat tam bilgim olmadığından birde sormak istedim nasıl bir politika izliyor. doğumda ilgi alaka nasıl birde doğum fotoğrafçısı olduğunu duydum, bunun dışında başka ne gibi alternatifler sunuyorlar. yada doğum ücreti dışında extralar çıkarıyormu hastane... bu konuda yardımcı olursanız sewinirim kızlar...........

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


marina27

ben 2,5 ay önce doğum yaptım kent hastanesinde. doğumla ilgili herşeyden çok memnun kaldım. epidural sezaryan oldum, ve doğumdan çıktıkan sonraki 2-3 saat dışında hiç ağrım bile olmadı. hemşirelerin bebeğe ve bana bakım konusunda ilgilileri çok iyiydi.doğum ücreti dışında bir ekstra çıkmadı fakat her bebeğe ilk saatlerde mama vermeyi öneriyorlar. çocuk doktorlarıyla çok yıldızımız barışmadı. belki de ben doğum sonrası hassasiyetiyle mama konusunda çok takıntılı davranmış olabilirm.sonuçta 2 gece kaldım ve çıkışta ne ücret dendiyse onu ödedik, olmadık ekstralar yoktu, tabi doğumda da ekstra durumlar yaşanmamıştı.


cansuyum

teşekkür ederim başak.. bebeğini sağlıkla büyütmen dileği ile..


osssem

ben devlete tayin olmadan önce orada calısan anestezi tek.yim.gonul rahatlığıyla gidin.uluslararası düzeyde çalışır temizdir ve personelden tutun malzemelere kadar kalitelidir.kendinize o ekiibe teslim edebilirsiniz.simdiden gecmiş olsun.


cansuyum

ewet gerçekten iyi bir hastane, temiz we kaliteli... teşekkür ederim. yalnız ben doğumda neler dahil doğum fotoğrafçısı oda süslemesi gibi alternatifleri fiyata dahilmi yada böyle opsiyonları warmı?? onu merak ettim


mugmela

dogum fotografıcısı fiyata dahil degil:) ben de orada cekim yaptım. Dışarıdan fotografcı da almıyorlar ameliyathane kısmına. fiyatlar için şirketle görüşmeniz gerekiyor bildiğim kadarı ile. Oda süslemesi de yok fiyatın içinde. Benim çektiğim bayan kendi süslemişti.


cansuyum

tşk.ederim ben hastane kendisi temin ediyor diye duymuştum. yanlış bilgi edinmişim demekki..


prtgb

2 ay önce bende Kent Hastanesinde doğum yaptım hastane çok güzel doktor ve ilgi alaka da.. Doğumumda fotoğraf çektirmedim ama hastanenin anlaşmalı olduğu firmadan oda süsleme mi tam istediğim gibi yaptırdım zaten dışarıdan başka firmadan süsleme yaptırmıyorlar. Fotoğraf çekimi ve oda süsleme ekstra hizmet olduğu için ücretler ile ilgili firmalardan arayıp bilgi alıyorsunuz ve rezervasyonlarınızı ona göre yapıyorlar zaten paket fiyatlar hazırlamışlar ben çok memnun kaldım bu nedenle tavsiye ederim. 


Oda süslemede Bebek Sandığı adlı organizasyon firması
Fotoğraf çekimin de Cansu Hanım ilgileniyor  detayları hastaneden öğrenebilirsiniz sanıyorum 

İyi doğumlar dilerim size,Cevaplamak için Üye ol