Biltes koleji Kemerburgaz - Sadabad (kağıthane) hakkında bilgisi olan var mı ?

iven soruyor: 4

Merhaba arkadaşlar,


Kağıthane'de geçen sene açılan Biltes koleji hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Anaokulu ve ilkokul hakkında bilgi arıyorum fakat belli başlı şeyler dışında hiçbirşey öğrenemedim yeni bir okul olduğu için. Yardımcı olup fikirlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.


Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Ebru_A

Ben gidip görüştüm, müdüre hanımı çok beğendim, Robert Kolejde de müdürlük yapmış kendisi. Ama veli profilini sorunca kafam karıştı. Anasınıfı kaydında din dersi soranlar da olabiliyormuş, bölgeyi biliyorsanız fikriniz vardır zaten. Bir de Bilfen kadar olmasa da sınav odaklı bir kurum olacaklarının sinyallerini aldım. Bu iki nedenle pek düşünmüyorum.


efegen

Merhaba, uzun süre olmuş ama ben de yorum eklemek, yaşadığımız olayı paylaşmak istedim.

Geçen yıl bursluluk sınavlarına katıldı çocuklarımız, sınıftan yaklaşık 10 kişilik gurup olarak. sınav öncesi Kurucusu C.U ile görüşmelerimiz sırasına ilk beşe giren öğrencileri burslu olarak alacağı vaadinde bulundu. 158 beşinci sınıf öğrencisi içinden benim çocuğum 1. oldu. Sınıf arkadaşlarından 2. ve 5. olanlar vardı. Tüm bu tabloya rağmen sınav 7. sini burslu aldılar ve bizleri de  beklerseniz alabiliriz vaadiyle bir yaz beklettiler ve tabii ki almadılar. 
 Teog sonuçlarına bakıyorum hiçbir başarı görüntüsü de yok.
 sonuç olarak iyi ki bu okulda değiliz diyorum.


mvgenc

Merhaba, ben geçenlerde görmeye gittim,okul gayet iyi ,standart bir okul gibi zannediliyor ama  girip görmeniz lazım. beni etkileyen İngilizce eğitimine verdikleri önem oldu,yurt dışından İngilizce hocalar getirmişler, Japonya dan ,Rusya dan başka hocalar da var ,adabı muaşere  dersleri bile var.Ben genel olarak memnun kaldım ,beklentimin üzerinde bir okul çıktı ,kaydımızı yaptırdık.iven

Merhabalar,

Uzun zaman önce yazmıştım bu soruyu ama okul arayışında olanlar için fikir olsun istedim. Kızım şuan Biltes Koleji Kemerburgaz kampüsüne gidiyor. Başlangıçta Kemerburgaz kampüsü yeni olduğu için çok tereddüt etmiştik ama yanıldığımızı anladım. Gerçekten de tüm öğretmenler çok ilgili, kapısındaki güvenliğe kadar herkes aile gibi olmuş. Zaten içeri girer girmez bunu hissediyorsunuz. Ödevler abartılı değil bana göre tam kararında sadece tekrar amaçlı veriliyor. İngilizce eğitime oldukça ağırlık veriliyor ve çocukların bunu geliştirmesi içinde çok çabalıyorlar. Yemekleri okulda pişiyor ve denediğimiz içinde son derece lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Lokasyon olarak ağaçların arasında ve yüksek bir binada olmadığı için şuan için çok mutluyuz. Müdürüde son derece ilgili ve her konuyla birebir ilgileniyor. Şuan için çok mutluyuz umarım hep bu şekilde devam eder.Cevaplamak için Üye ol