Soğuk Buhar+Nebulizatör

belkis soruyor: 7

 

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Ozlem

Benim bildiğim kadarıyla nebulizatörü sadece suyla kullanırsanız soğuk buhar yerine geçer ancak haznesi sınırlı olduğundan direk uygulamalarda kullanılabilir. İkisinin bir arada olduğu bir makina bilmiyorum ancak kullandığımız nebulizatörden memnunuz isterseniz aldığımız yerin bilgilerini verebilirim.


dkurultay

Merhaba,
Chicco'nun soğuk buhar makinası var. Ben 1 yıldır kullanıyorum. Memnunum. Yeni bebeği olan bir arkadaşım da Chicco'dan aldı.
Nebulazitörün ne olduğunu bilmiyorum..o yüzden ikisinin bir arada olan modelleri konusunda bir fikrim yok..


Ozlem

Bize soğuk buhar önermiyorlar bu nedenle kullanmıyorum, ama kullandığım dönemlerden tecrübeme göre ucuz bi şey alın çünkü ne marka olursa olsun bir süre sonra kireçten bozuluyor  en azından atarken üzülmezsiniz. Nebülle ilgili detayları en kısa sürede yollayacağım


lina

merhaba
evet bencede soğuk buhar alacaksanız ucuz alın hepsi aynı işlemi yapıyor ve belli bir süre sonra kireçleniyor.
Biz sinbonunkini aldık 40 liraydı ve çok memnunum hem haznesi geniş sık sık su doldurmak zorunda kalmıyorsunuz daha önce 2 kişiyede aynı markadan hediye almıştım onlarda memnunlar.Bu arada sinboyla bir ilgim yok.
Nebül olarak birlikte bir marka var mı bilmiyorum ama karışık olan şeyler bozulmaya daha yatkın oluyor.Biz hastanede de ayrı ayrı kullanıyoruz .Evlerine alması gereken kişilere önerimiz şu,fiyatları bildiğim kadarıyla 80-250 arası ne ucuzuna ne de çok pahalısına gerek yok orta karar birşey alın.İşinizi görür .


belkis

Çok teşekkür ederim ayrıntılar için, netleşti olay kafamda şimdi.


lina

rica ederim umarım yardımcı oldum


nilaydastan

belkis merhaba, nebülizatör ve soğuk buhar makınası olarak benım bıldıgım tefal ın var ancak sana benım tavsıyem nebulızatöru ayrı bir marka olarak alman. maya cok sık bronsıt oldugu ıcın ben nebülizatör olarak omron marka bir alet aldım ve cok memnunum ayrıca bu cihaz insanin her donemınde kullanabılecegı bir alet oldugu ıcın ıyı bır marka almanı tavsıye ederim. buhar makınası olarak ben de sinbo aldım ve memnunum sonucta hepsının yaptıgı iş aynı sadece markaya delı para vermek sacma olur cunku cabuk kıreclenıyor :)... omron en ıyısı sonucta nebul oalrak kullanabılecegın ılacları buhar makınasında verımlı kullanamayabılırsın..sevgılerCevaplamak için Üye ol