Kartal nihat erim ilkokulu hakkında bilgisi olan?

ankarali34 soruyor: 10

Özel okul mu devlet okulu mu diye araştırırken iyi olan özel okulların fiyatlarını görünce devlet okulunda karar kıldım. Kartalda oturuyorum, Kartal Nihat Erim İlkokulu (Orhantepe Mahallesinde-Cevizli Tren İstasyonu yakınında) ve Kartal Teğmen Burak Evirgen İlkokulunu (Atalar Mahallesinde) tavsiye edenler oldu. Bu okullar hakkında Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


besgi

bir arkadaşım bu sene oğlunu o okulun anaokuluna verdi (birinci sınıfta yabancılık çekmesin düşüncesiyle) memnun kalmadı anaokuldan... 


ankarali34

Arkadaşınız neden memnun kalmadı acaba? açıklayabilir misiniz? kartalın en iyi okulu deniyor nihat erim için. öğretmenleri de iyiymiş, yani söylenen bu. ben de o yüzden düşünüyorum bu okulu. 

bir de okulun güvenliği falan hoşuma gitti, çok sıkı tutuluyor. ya da ben gittiğim anda öyleydi bilemiyorum. okulun içi de ferah. hoşuma gitti açıkçası ama daha tam kararımı vermedim.


derintutku

Merhabalar okul isini ne yaptiniz benim kizimda onumuzdeki donem ilkokula baslayacam Nihat Erim ilkokulunu cok ovuyorlar baska fikriniz varmi 😊


ankarali34

@derintutku ben Nihat Erim için kendimi şartladım, başka okul bakmıyorum artık. Okulu da gezdim,hoşuma gitti, hem güvenliği iyi, hem temiz, hem de Kartal' ın en iyi okulu deniliyor. Pişman olmayacağımı umuyorum inşallah da olmam. Siz oraya yakın mısınız?

Nihat Erim' e en yakın (eğitim kalitesi olarak) Atalar Ergenekon İbrahim Şakir ve Teğmen Burak Evirgen olduğunu duydum. Gürbüz Bora ve Şehit Er Yıldıray Biroğlu hakkında da iyi şeyler söyleniyor. Zaten okuldan çok öğretmen önemli biliyorsunuz, ben hem okul hem öğretmen iyi olsun düşüncesiyle Nihat Erim' i seçtim. Siz de araştırınca bizimle paylaşırsanız memnun olurum.

İyi günler.


EDFA
ankarali34

Edfa öğretmen ismini bizimle de paylaşabilir misin acaba? Ben de Nihat Erim düşünüyorum, öğretmene henüz karar vermedim. Bir de hangi yönleriyle tavsiye edilen bir öğretmen? Ben bağırıp çağırmadan sevgiyle disiplin sağlayabilen bir öğretmen istiyorum. Çünkü oğlum korkuyor ve okula gitmek istemiyor öğretmen sürekli bağırdığında.


ankarali34

Barbaros İlköğretim Okulu nasıl bilemiyorum ama ben Kartalın en sonunda olmama rağmen 20 km civarı evime. Çok uzak değil mi birinci sınıftaki bir çocuk için?


derintutku

Merhabalar ben Maltepede oturuyorum Kucukyali ECA Elginkan Basibuyuk Tepe Insaat Guzin Dinckok ve Nihat Erim arasinda gidip heldim hatta Tepe Insaat ilkokuluna gittim mudur bile isteklerinizi pek yuksek tutmayin dedii ankarali34 sizinde olumlu tavsiyeleriniz neticeainde Nihat Erimde karar kildim tesekkurler EDFAEDFA
Cevaplamak için Üye ol