Dis istahsizlik ve kabizlik

ilknurbade soruyor: 3

Bebegim 4 aylik olacak dis kasintisi huzursuLugu basladi ayrica istahsizlik oldu. Mama ile besleniyor hipp combiotik mama kabizligina bazen iyi geliyor. Hem istahsiLik hem dis hem kabizlik ne yapacagim? Bu araa dr. Calgel verdi fakat pek ise yaramıyor.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


leylaleyla

sogutulabılen dıs kasıyıcılar var onlardan tavsıye ederım, bı de calgel i mamadan 5-10 dk once de surersenız bıberonu daha kolay alabılır, su verıyormusunuz bılmıyorum ama suyun kabızlıga faydası olur, ben kışın dogmasına ragmen ılk gunlerden ıtıbaren hep su verdım, mamalardan sonra tok oldugunda aklınıza geldıkce 2-3 cay kasıgı ya da ıctıgı kadar su verın, ben 1 yasına kadar damacana suyu 5 dk kaynatıp sogutup oyle verdım, kolaylıklar dılıyorum 


m_eymen

Bizimki de üstteki 4 dişi birden çıkıyor. Ben başta köpek dişi sanmıştım ama meğerse kesici dişin yanındakiymiş. Kesici dişin yanındaki biraz daha önce çıktı. Şuan 4 tanesinden 2 si patladı. Kalan 2 si de baya beyazlamış. Beni yanından hiç ayırmıyor. Uykusu fena değil çok şükür. İştaha gelince, sabah hiçbir şey yemiyor. Öğlen uykusundan uyandıktan sonra yiyor. Artık muhallebi ve ona özel olarak yaptığım yemekleri falan da yemek istemiyor. Bizim yediklerimizi daha iştahlı yiyor. 


ilknurbade

Su pek icmek istemiyor ben de mamasini hazirlrken 10cc fazla su kokuyorum.Cevaplamak için Üye ol