Çatlakları önlemek için bella b tummy honey butter kullananlar

gulaay soruyor: 10Merhaba Bella b tummy Butter kremini kullananlar var mı, yorum ve tavsiyelerinizi paylaşır mısınız?  

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


burcuege

bella b değil ama başka bir ürün kullandım ama ne yazık ki heryerimde çatlaklar kaldı, ara ara bunalım yapıyorum hatta sırf bu yüzden :)

26 kilo almanın sonucu diyelim :)


ayberke

Pregnecare kulandim hic catlak yok bende


gulaay

Teşekkür ederim Burcuege ama hiç kafana takma bir sitede okumuştum, yeni oluşmuş çatlakları etkili bir krem bulursan azaltmak ve hatta geçirmek mümkünmüş :) Önemli olan senin ve bebişin sağlığı :)


gulaay

Ayberke teşekkür ederim, pregnecare organik bir ürün müydü?


ayberke

bu krem ithal ingiltereden geliyor.ben 5 aylıken surmeye başladım sadece karın bölgeme sürdüm.Sonra erken doğumfalan oldu,kalanınıda arkadaşıma verdim.onunda sürdüğü yerlerde çatlak yokmuş.keşke bacaklarımada sürseydim diyor.organıl olduğunu sanmam ama zaten bunları doktorlar hamilelere tavsiye ediyor.ingiltere satış fiyatı 6 paund idi halada o cıvarda.tavsiye ederim.eğer almayı düşünürseniz ingilterede olan bir yakınınızdan isteyin.polen

acıbadem yağı öneririm.ikisinde de kullandım.çatlağım yok.
her gece karnıma sürdüm 5. aydan sonra..


umutarzu

Doktorum bana çatlayacaksan çatlarsın demişti. Hiç birşey sürmedim ben de. 23 kilo aldım hamileyken ve 1 tane bile çatlağım yok. Galiba yapıyla alakalı. Yoğrt gibi krem süren arkadaşlarımsa çatladı.


gokalpileseyrialem

Merhabalar bende ilk önce mustela çatlak önleyi kullanmıştım ama baktım baş edemicem birkaç tüple idare edilecek gibi değil özel bir yağ karışımı yapmaya başladım. Ayrıca johnson bebe yağını her banyoda ıslak vucüduma sürmek kaidesi ile sıfır çatlakla bitirdim o büyülü dönemi :)
Hamilelik annelik ve bebek bakımıyla ilgili tecrübelerimi yazdığım bir blogum var. Çatlaklar için uyguladıklarımı ayrıntılı olarak eklediğim yazının içinde belirtmiştim. Bunun dışında faydasını göreceğin pek çok yazı var göz atmanı tavsiye ederim. Allah tamamına erdirsin. Sevgiler...
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2010/09/hamilelikte-merak-edilenler.htmlCokBilmis

Ben Bella B kullandım. Hem çatlak önleyicisini hem de meme ucu kremini. Çatlağım olmadı. meme ucu için olanı da hala kızım ve kendim için dudak kremi olarak kullanıyorum.

Bu konuda bir yazı da yazmıştım: http://sormabulmadunyasi.blogspot.com/2010/03/hamilelik-catlaklar-nasl-onlenir.html


egenur

ayberkenin tavsiye ettigi kremden esim bugun almis.eczanelerde var fiyatida ing. fiyatina gore biraz fazla kaliyor.35 tl imis.Cevaplamak için Üye ol