bebek telsizi tavsiyeleriniz nelerdir?

nurturia soruyor: 8

Bebek telsizi tavsiyeleriniz nelerdir?
Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


CERENKZY

 Biz http://www.nurturia.com.tr/chicco-bebek-telsizi--klasik/p/d/1095 modelini almıştık. Hatta satıcıda bunu önermişti.Hala kullanıyoruz çok memnunuz.
Satıcı basit telsizlerin kullanışlı olduğunu  özellikleri fazla olanların sorun çıkardığını söylemişti.


cansu_ayan

Chicco digital bebek telsizi GECE LAMBALI kullanıyoruz biz doğduğundan beri.
Çok memnun olduğumuzu söyleyebilirim. Kızım 40'INDAN SONRA ODASINDA UYUYOR,BEN DE KENDİ ODAMDA,HALA BU ÜRÜNÜ KULLANMAYA DEVAM EDİYORUZ.


yuksel_

Biz Tomy kullanmıştık, hiç sorun yaşamadık. Tomy genel olarak iyi bir marka zaten, oyuncakları vs de var.


Angel

Merhaba,

Ben aşağıda linkini vermiş olduğum telsizi altı aydır kullanıyorum ve çok memnunum,tavsiye ederim..Hatta bazen oğlum uykuya çok direndiğinde,fön makinesini çalıştırıyorum ve bebek tarafındaki telsiz hassasiyet ayarını düşürüyorum hiç sorun olmuyor :)..
http://www.nurturia.com.tr/weewell-bebek-telsizi/p/d/1683tdgteam

Ben Desert Rose BM-101 marka kameralı bebek telsizi aldım. Fiyatı çok uygundu. Şu an o kadar memnunum ki hele gece görüşü mükemmel gündüz gibi net görüntü var. Bebek ağlayınca alarmı çalıyor. Şiddetle tavsiye ederim.


mylo

weewell in 800 m çekim alanı alan telsizinden var bizde. monitörlülerin radyasyon yaydığını okumuştum yabancı sitelerde. benimki gibi telsiz olanlar sadece radyo dalgası yayıyor.ben çok memnunum..


bocuay

Kesinlikle philips avent scd 485, eşimle pıst 1,2,3 diye çok deneme yaptık, alt ve üst katlarımızda bebek telsizi olmasına rağmen kesinlikle parazit olmuyor.


ihb

wewell benim ki hala kullanıyorum.hiç parazit ses yapmıyor.hem ben onu belime takıp evimi de süpürürdüm münük olduğu için kullanımıda kolay aventlerin anteni kocaman oluyor arkadaşıma vardı hiç memnun kalmadı bir tane daha almak zorunda kaldı.ışıklı göstergeside çok iyi duşa girebiliyordum ağlarsa duymasam bile ışıklA  mimiklerle sesin yoğunluğunu falanda anlayabiliyorsun.


Cevaplamak için Üye ol