Eşi uzun süre ayrı kalan var mı?

brue soruyor: 5

eşim iş için pakistana gitti bugün. önümüzdeki dört ay gelemeyecek. benim çok zorlanacağım kesin ama kızımın zorlanmaması için herşeyi yapacağız, neyse ki ailemin yanındayım. benzer durumda olan varsa paylaşırsanız sevinirim, tavsiye, bilgi, belge herşey lütfen.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


kedidirkedi

Allah kavustursun. Skype üzerinden görüntülü görüşme yapmanızı tavsiye ederim


kem

bizmde babamız şehir dışında telefon msn skype idare ediyoruz öncelikle şunu unutmayın siz bu durumdan ne kadar etkilenirseniz çocuğunuzda o kadar etkilenir normal bi durum gibi davranın çevrenizdeki insanlarla konuşurken çok dikkat edin eşiniz olmadığı için bişeyleri yapamadığınızdan etkilendiğinizden bahsetmeyin bu durumu kullanabilir çok di,kkat etmelisiniz siz bi,şeye hayır dediğinize babaaa şeklinde bi ağlamayla karşılaşabilirsiniz bu sizin içinizi ezsede ona hissettirmemeye çalışın ben böyle durumlarda iyiki yokmuş baban benim oğlum  niye böyle yapıyo diye üzülürdü vs diyorum


fattololo

biz neredeyse 8 ay ayri kaldik denebilir. esim tr`ye gitti biz kanadadaydik. sonra 2 ayligina tr`ye gittik ama cok goremedik is dolayisiyla. skype uzerinden kahvalti yapardik, bilgisayar ekranini operdi. sedo gelince once bir afalladi, bilgisayara alismisti ama hemen unuttu. .gelince mumkunse cogu seyiyle o ilgilensin. bir de bilgisayarda hep kahvalti yapardik, misal acinca bazi fiks hareketleri vardi. cak bir beslik derdi, lolo ekrana dokunurdu, aynisini gorunce de yaptilar, sadece hafif bir kafa karisikligi oldu, 1 haftada gecti.


brue

herkese teşekkürler. şansımıza gidişi iyi bir zamana rastladı, annemlerle yazlıktayız ve kızım babasının yokluğunu farketmedi bile. dedeyle parka, dayıyla denize derken aklına bile gelmiyor desem yeri. zaten doktorumuz da bu yaş çocuklarda problem yaşanmadığını söyledi. yakınında model olarak bir erkeğin bulunması, mesela iki günde bir elinden tutup parka götürecek bir dede, yeterli oluyormuş gelişiminde. bugün ikinci günümüz ama kızım sadece bir kez parka babam da gelecek mi dedi sonra unuttu. dediğiniz gibi içim eziliyor ama gözyaşlarımı saklamayı öğreniyorum.


helensparta

biz ara ara 1-2 gün görüşsekte 1 yıldan fazla ayrı kaldık mutlaka hissediyor ama anne iyi ise problem etmiyor annede problem varsa çocuktada 
 varCevaplamak için Üye ol