ağzından kan geldi

arse01 soruyor: 2

Oğlum elma yerken küçük bir parçası boğazına kaçtı.Çocuk kıpppkırmızı oldu.Babasıda telaşla elini ağzına soktu.Elma parçasını çıkardı ama ağzından kan geldi.Hemen acile götürdük.Boğazı tahriş olmuş önemlii diil Calpol verin diyip gönderdiler.Ama içim hiç rahat değil.İnternetten de aradım.Bebeklerde ağızdan kan gelmesi diye ama yok.Çocuk dokturana Salı günü gidecez.Daha çok var.Korktum sizce önemli bişeymidir?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


busybody

çok geçmiş olsun. böyle çok miktarda değilse büyük olasılıkla bişey yoktur. ama eğer fazla ise bence başka bir yere daha götürün. eşiniz eliyle çıkarırken telaşla bir yerlere tırnağı batmış falan olabilir. o yüzden kanamıştır. hani böyle düşeriz de biraz kan olur ya öyle bişeyse bence telaş edicek bişey yok ama fazlaysa dikkatli olmak lazım.aynı aylarda yine elmadan dolayı bizimde başımıza bir iki kere geldi. ben her defasında aldığımda oğlum bir müddet boğazının acıdığını söyledi. tekrar geçmiş olsun.


pamusum

neden esiniz elini soktu ki cocugun bogazina en tehlikeli seylerden biri elini sokmak,cikartmak isterken dahada büyük tehlikelere yol acabilirdiniz,ters cevirip sirtina vursaydiniz keske,büyük ihtimalle babasi eliyle veya tirnagiyla tahris etmistir,gecmis olsun...Cevaplamak için Üye ol