Mektebim okulları ilkokul bağlıca?!?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevapayberke

Bu okul hakkında bir bilgim yok.Sadece deneyimlerimizi yazıp aydınlatmak istedim.Özel okuldayız.Özel devlet farketmek sizin iyi öğretmen bulmaya çalışın.Lakin mumla aranacak kadar az iyi öğretmen var.Sevecen anlayışlı fedakar çocukları işini seven bir öğretmen.

Yeni okullardan uzak durun. Her şey yeni risk alırsınız.Bu arada veli beklentisi de farklı olabilir.


ayberke

Merhabalar,

gerçekten durumunuza üzüldüm. Her şey aynen dediğiniz gibi.Bu yüzden öğretmen öğretmen öğretmen. Umutsuzluk bizde de var.Ama yeniden gerçekten uzak durun.


ayberke

Ben sizi çok iyi anlıyorum.  Malesef birebir ilgilenen bir anne iseniz eksikleri gedikleri olması gerekenleri görürsünüz ama değilseniz görmezsiniz.Bu ilginin yanında bekletiniz de önemli beklentiniz yoksa gene memnun olursunuz.Şu anki eğitim sisteminde eğer hoca sizinle birebir ilgileniyor ise genelde memnunlar. Banane benim çocuğum memnun muabbeti. Heleki notlarıda iyiyse değmeyin memnuniyete.Bize dokunmayan mantığı malesef bencillik adınına ne derseniz deyin.(olabilirler kendi başlarına geldiği zaman önem arzediyor malesef)

Bu yüzden yineliyorum öğretmen öğretmen.


laykare

Merhaba Newito,

Biz de Bağlıca'da oturuyoruz.Bu sene anasınıfına baslayacak kızım ıcın Doktorlar Anaokulunu tercih ettik.Sonrasında da kolejine devam ettırmeyi  dusunuyoruz.Bu okul hakkında cevremde hep iyi duyumlar aldım.Ögretmen ve eğitim kalitesi konusunda ozellikle...
Bu okulu da bir düşünün derim.
kolay gelsin.


laykare

Benim cocugum mart 2011 dogumlu oldugu ıcın dusunmeden anasınıfı dedık.Seninki sınıfın kucukluk sıralamasına vurulunca ılk bese fılan gorebılır,ama bunu en ıyı bılecek kişi ilk olarak sen ve daha sonra anaokulu ogretmeni olacaktır dıe dusunuyorum.Cevaplamak için Üye ol