maclaren trıump ile guest modeli arasındaki fark nedir?

Beta soruyor: 5

bu iki modelden birni almayı düşünüyorum
gidip görmem şansım olmadı,olumlu yorumlara istinaden alacağım
ama ikisinin de özellikleri tamamen aynı gibi internet sitelerinde,ne fark var anlamadım,aralarında 150-200 tl de fark var
kullananlardan yardım istiyorum

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Marlasinger

Bende ikisindende var:)questin sırtı daha çok yatıyor ve yanlardaki mekanizmasını kullanarak sırtını yatırıyosun triumph da ise sırtı düzeltmek için arka tarafındaki kemeri kullanıyorsun.
questte ayak uzatma kısmı bulunuyor,triumphda ise ayak uzatma kısmı yok.
Triumph 500gr. daha hafif.
İkisi arasında seçim yapacak olursam triumph u daha kullanmadım ama bence aradaki o kadar fiyat farkına değmez.Şu anda joker mağazalarında kampanya var ben 299'a aldım triumphu.


Beta

tşk ederim cnm


Beta

sevgili Marlasinger in ayrıntılı açıklamasını buraya taşıyorum,faydası olur diye

3 farkı var birbirlerinden:

birincisi ikisindede ayaklar sarkik duruyor ama istersen qusette ayak yerini uzatip sarkmasini engelleyebiliyorsun(uyurken kullandim açikçasi oglum uzadikça ona da sigmamaya basladi yine ayaklari asagiya sarkiyordu.Yani bence çok büyük bir arti degil bu özellik)

Ikincisi quest 3 kademe yatiyor triumph 1 kademe.qusette yanlarda iki tane mandal var(ben chiccoda kullandim onda da var bu mandal dedigim seyden) onlari çekerek kademe ayari yapabiliyorsun.Triumphda ise böyle bir mandal yok arkadan geçen emniyet kemeri gibi bir kayis var onu kilitleyince dik,açinca hafif yatar pozisyona geliyor.

Üçüncüsü ise triumph questten 500 gr daha hafif.


Beta

satıcının söylediği bir açıklamayı da yazayım:
guestin oturma yeri,trumptan daha geniş ve uzunmuş


yaseminn

evet quest'un oturma yeri uzayabiliyor, yakin arkadasim onu almisti. benimki triumph, her ikisini de gordum yakindan. bence 150-200 lira farka değmez. triumph süper bir araba, hafif ve dayanıklı. bebek büyütürken her türlü alet edevattan, ıvır zıvırdan vazgeçebilirim ama triumph'dan asla. neden herkes triumph almiyor şaşırıyorum bazen, ciddiyim :D yalnız 7-8 aydan önce kullanmadım ben, bebek biraz büyüdükten sonra 3-3,5 yaşına kadar sağ kolum oldu bu araba.Cevaplamak için Üye ol