Maltepe civarında cocuk doktoru arıyorum...

Melekkizim soruyor: 6

7/24 ulaşabileceğim, çalıştığım için haftasonları muayeneye randevu alamama derdi olmadan götürebileceğim bi doktor arıyorum. Bilen var mı?

Maltepe'de Gül Özkaya ya giden var mı?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ilknurk

meltepe Üniv. hast. Gökmen bey'in methini duymuştum ben hiç götürmedim ama...


Melekkizim

ben kızımı şuan kendisine göturüyorum zaten :) kendisinden rutin muayenelere gittiğimizde çok memnunuz  fakat acil durumlarda maalesef kendisine ulaşılamıyor hele mesai saatleri dşındaysa hiç ulaşılamıyor çünkü cep telefonu kullanmıyor acil durumlarda hastaneye gelmemizi söyledi, fakat o hastanenin acilinide ben beğenmiyorum, üniversite hastanesi olduğu için asistanlar nöbetçi oluyor ve pek ilgili değiller.

geçen gece kızım şiddetli kusarak uyandı ve üstüste kusmaya başladı. ilk kez başımıza geldiği için çok panik olduk tabi ama o an  doktorumuza ulaşamadık, bu sebeple ulaşabileceğim bi doktor arıyorum.

tavsiyen için teşekkürler yinede...


ilknurk

evet çok haklısınız benim hamileliğimi Serpil hanım takip etti. çocuklarım  doğunca da Nüvit hanım 1 sene doktorumuzdu küvöz zamanlarımızı bile çok güzel idare etti çok memnun kaldım 2 sene yakın zamanımız o hastanede geçti. ama aynen sizin sebeplerden dolayı 1 sene sonra değiştirdim. yani asistan konusu deli ediyorlardı beni. biz oraya giderken bütün hasta yakınları Gökmen bey'i anlatırdı överdi hep kalabalık olurdu o geldi aklıma o yüzden.


ilknurk

Mesela telefonla da olsa uzman doktorlardan ya da kendi doktorumuzdan teyit almadan müdahele yaptırmıyordum. birde baya yattık hastanede artık tanıyorlardı zaten...  nöbetçi uzan doktor olayını çözseler aslında süper olur. devlet ahstanesi mantığındanda kurtulmalılar tabii..


Melekkizim

aynen öyle aciller artık ücretsiz oldugu için hepten salmışlar, acile gidiyosun asisten doktor 10 dk sonra ancak geliyor.kustuktan sonra gittiğimizde serum takmak istediler kızımı üç yerinden deldiler ama maalesef takamadılar nöbetçi hemşirede tecrübesizdi çünkü kızımın eli 3 hafta mor gezdi.Allahtan Gökmen Bey mesaiye başladıda kurtulduk gerek görmedi seruma.


konusankedi

Ben de gokmen beye goturuyorum 8 aydir. Ama oglum ilk kez bu bayramda hastalandi ve devlet hastanesinin aciline gittik. Bir ilac teyidi alacagim gokmen beye ulasamiyorum. İyi guzel doktor ama ulasmak da onemli... kucukyali- maltepe civarinda dojtor onerisi olan?Cevaplamak için Üye ol