dikmen-keklikpınarı- konya yolu üzerinde oturan varmı?

nihalmete soruyor: 6

merhaba, ben Ankara Dikmen-keklikpınarı- konya yolu üzerinde oturuyorum. bu taraflarda oturan annelerle tanışalım, kaynaşalım,kıpraşalım..

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


tutQ2cheege

merhaba nihal ben çiğdem tanışalım :)) öveçler-sokullu tarafında oturuyorum çetinemeçe baya yakınım.sen tam ne taraftasın? anladığım kadarıyla dikmenden orana doğru giderken konya yoluna bakan evlerden birindemisin acaba?


nihalmete

merhaba Çİğdem, evet konya yolu kenarındaki evlerde oturuyorum. dikmen caddesinin sonuna denk geliyor,orana doğru giderken. ben yeni taşındım sayılır buraya, çok fazla bir yeri bilmiyorum ama eşim biliyor galiba sizin evinizin olduğu tarafları


elifozkan

merhaba bende keklikpınarında oturuyorum. istediğiniz zaman görüşebiliriz...sanırım yolun aşağındasınız ben yukarıda. sizin oralarda park varmı birgün kızımı alıp gelirim.


Navigator

Merhaba,

Ben de dikmen karapınarı tarafında oturuyorum. Toplanırsanız gelirim seve seve. :) Çok uzun zaman geçmiş üzerinden bu soru ve cevapların, taşınmış da olabilirsiniz :D Olsun ben yazıyım yine de :)  


gokkusagim

merhaba bende cevizlidere konyayolu tarafında oturuyorum kıprasma görüşme ne olursa adı imkanlarım dahilinde görüşebiliriz:)


nihalmete

merhaba arkadaşlar, cevaplarınız için teşekkürler, ilk buluşmamızda haber vereceğim, görüşmek üzereCevaplamak için Üye ol