Kanguru kullananlar

sfka soruyor: 9

Kanguru kullanan anneler marka onerileriniz nelerdir momfort baby dusunuyorum kullanan var mi

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


dilrubaa

Cybex kullandim uzun sure cok da rahat ettim, hayati kolaylastiriyor


minok

ben kullanıyorum momfortbaby. ilk 9 ay falan önde, daha sonra sırtta kullandım. oğlum 15 kilo şu an. ama sırtta taşınabiliyor. gayet de rahat bir kullanımı var. yalnız sırtta taşıyacağınız zaman çocuğu yerleştirmek için 2. bir kişiye ihtiyacınız olacak. videolarda gösterildiği gibi tek kişi pek beceremez bence..


laedri88

Ben de momfortbaby kullanıyorum. Hem de bebeğimin kırkı çıktığından beri. Bebek arabasından daha çok kullandım diyebilirim. Çünkü kızım da içinde çok rahat etti. Ben de çok rahat ettim. Özellikle alışveriş yaparken çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Sırtımda da taşıyorum ama sırtta gerçekten de tek kişi yerleştirmek pek mümkün değil. Ama önde hiç bir sıkıntı çekmedim. Kızım şu an 13 aylık ve 10,5 kilo hâlâ çok büyük bir rahatlıkla kullanıyorum.


OperaistanbulMerhabalar,

Ergobaby, Cybex ve Baba kanguruların Türkiye temsilcisiyiz. 

Kangurular hakkında genel bir değerlendirme için bu yazıyı inceleyebilirsiniz. 

Ergobaby için tıklayınız.
Baba Kanguru için tıklayınız

Konu ile ihtiyacınıza yönelik özel bilgi almak için 

Bize ve mağazalarımıza

-          email adresinden                                     info@operaistanbul.com

-          Canlı destek sistemimizden                      www.operaistanbul.com

-          Instagram hesabımızdan                          www.instagram.com/operaistanbul

-          Telefon numaralarımızdan                         0212 321 8132 (pbx)


ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla, 

operaistanbul

 www.operaistanbul.comkedikedi

Baby Björn şahane benim hayatımı kurtarmıştı. Bütün modelleri olur hepsi çok kullanışlıdır. Ben active modelini kullanmıştım şimdi çıkan yeni modeller de şahane.


eesrae

Boba 4g kullanıyorum.Çok çok memnunum,büyük oğlumun elinden tutup,küçüğüde bobaya alıyorum.Heryere öyle gidiyoruz.Bebek arabası kullanılmıyor artık.Kesinlikle tavsiye ederim.


sfka

Momfort baby aldim cok memnum kaldim tesekkurler yorumlar icin


Uk_Den

Baby Björn benim için çok kullanışlıydı. Bebeğinizi alın, mağazaya gidin ve deneyin derim. Bana öyle demişlerdi. Kaç kişi biliyorum, bebeğe ve anneye uymadı diye 3-5 kanguru alan :) Öneriler için buraya bakabilirsiniz;tenesra

Kanguru seçiminde bebeğinizin ergonomik olarak desteklendiğinden emin olun. Ben bir kullanıcı olarak önce esnek Wrap sling kullandım sonra ergo baby ve mysol mei tai a geçtim. Baktım bu bebek giymek benim için bir tutkuya dönüştü (:)) kendi işim haline getirdim.

Avrupa'nın en köklü markalarını getirtmeye karar verdim. İlgilenirseniz www.huggyberry.com adresinden ergonomik taşıyıcıları inceleyebilirsiniz.


Cevaplamak için Üye ol