Jurassic land

jelly_fish soruyor: 5

Merhaba,

Oğlum dinozorları çok seviyor. Forum İstanbul'da Jurassic Land'a gidelim istiyorum.  Giden var mı? 3,5 yaş için uygun olur mu, tavsiye edeceğiniz/ etmeyeceğiniz bir şey var mı? 2 yaş üzeri biletli dışında hiç bir yerde yaş-aktivite bilgisi göremedim.

Teşekkürler,

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


guta

Biraz çocuğa bağlı ama biz de 3.5 yaş civarı gitmiştik, çok korkmuştu. Devasa büyüklükteler, canlı gibi gelmişti ona. Akvaryuma gitmediyseniz o yaş için tavsiye ederim.


ayberke

Merhablar sanırım 4,5 yada 5 yaşında iken ben götürmüştüm.Bence erken sizin için.Zaten aman aman birşeyde yok.İlk girişte eski zamanlar dinozor fosilleri, sonra devasa bir kaç dinazor, sonra sinema şeklinde dinazorları gösteriyorlardı.Sonra 4d mi 3d mi (sinema gösterimi) bir dinazor kovalamacası vardı vertigom olduğu için başım dönmüştü.Peşinden dinazor yumurtaları, bir kaç odada dinazor gösterimi farklı zamanlarda.

Bana sorarsa kasvetli bir ortamı var. O yaş çocuğu için uygun olmayabilir.Birde sizi gezdirenler aceleye getiriyorlar .jelly_fish

Sevgili guta & ayberke,

Cevaplar için teşekkür ederim, şimdilik gitmesek olurmuş :) akvaryumu deneyelim.


OzlmOnrZynp

Korku çocuktan çocuğa değişir tabi ama bence de sanki biraz erken gibi .Maketler çok büyük ve hareketli olduğu için canlı izlenimi verebilir.Arkadaşların bahsettiği 4d sinema ise büyükler için bile ürkütücü olabilir :) .Bence de akvaryum veya aynı yerdeki legoland i deneyebilirsiniz.


jelly_fish

Legoland mi varmış, benim de dünyadan haberim yok. Çok teşekkürler ozlmonrzynp :)Cevaplamak için Üye ol