Ateşölçer , Burun Aspiratörü , Tırnak Makası Tavsiyeleriniz...

melusina soruyor: 10

Siz hangi markayı tercih ettiniz ? Artıları ve eksileriyle kullandığınız markaları anlatır mısınız ?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


esin35

ateş ölçer; braun kulaktan ölçer  var bende memnunum.Burun aspiratörü;en güzeli otri bebe nazal aspiratör en iyi o temizliyor diğerlerinden asla almayın.tırnak makası;chicco çıt çıt makası çok memnun kaldım.bu ürünlerin artıları var şimdilik eksi bi durumla karşılaşmadım.:))


Zelal_

Ateşölçer : İlk 6 ay için Avent'in emzik şeklinde olanını kullandık, daha sonra Braun kulaktan ölçerle devam ettik...

Burun Aspiratörü : Otri bebe

Tırnak Makası : Bebe Jou aldık, Çinde üretilmeyen bir tek onu bulduk, yanlış hatırlamıyorsam Joker bebe'den almıştık, 3 parçadan oluşuyor, normal makas şeklinde olanını ilk aylarda kullandık, artık çıt çıt makası kullanıyoruz, birde törpüsü var ama çook nadir kullandık.

Hiçbirinden henüz hiçbir şikayetimiz yok.


esin35

hülya maşallahhh tuna otribebeyi artık kendi kullanıyo desene:)))çok şirin yavvv


melusina

herkesin kullandıkları ortak sanırım :)
biz de bu markalarda yoğunlaşalım o zaman :)


hacer

chicco çıt çık makas üstüne ben de tanımam, aspiratör için elle vakumlananlardan kullanıyoruz ama savaş vererek otri bebe en iyisi sanırımMarlasinger

Braun kulaktan ateş ölçeri kullanıyorum memnunum yanlız tek şikayetim karanlıkta ekran ışığı olmadığı için ışık açmak gerekiyor.Ekran ışığı olan bir modeli varsa daha iyi olur.
Burun aspıratörü nuk kullandık daha sonra otribebeye döndük süper.
Tırnak makası ilk aylarda(kızımda hala)normal makas gibi olan tırnak makasından kullandık.Tırnak makası da mothercareden çok güzel memnunum.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Evlenirken evde bulunması için Braun kulaktan hafızalı ateşölçer almıştım. Oğluma kullanıyorum, memnunum ama alından ölçen olsa daha mı rahat olurdu diyorum. Bazen uykusunda ölçmemiz gerekiyor, uykusundan uyanabiliyor, ölçüm bitene kadar (birkaç saniye de sürse) ağlayabiliyor. Ama genel olarak gayet memnunum.

Burun aspiratörü olarak chicconunkini almıştım. Çekerken çektiğin deliği değil de diğer burun deliğini kapatman gerekiyor, böyle yapınca sonuç alabiliyorsun. :)

Tırnak makası olarak da önce chicconun makas şeklinde olanını almıştım ama kullanamadım, beceremedim sanırım. Sonra mothercare çıtçıt tırnak makası aldım. İlk zamanlar onu da beceremedim, oğlumun tırnakları hamur gibiydi, keserken etine gelecek falan diye çok korkuyordum. Led ışıklı bir çıtçıt makas aldık, bir süre onu kullandım ama sonra mothercare olana döndüm.


Marlasinger

Ben ilk başta mothercareden alından ölçer almıştım çok kullanışsız her ölçümde farklı çıkıyor.Doktorumuzda güvenilir değil demişti;)
Chicconun makas şeklinde olanı bize hediye olarak gelmişti çok kötü.Mothercareden çantalı set almıştım tırnak makası,törpü,saç fırçası,tarak vs var onu severek kullanıyoruz;)nesejoy

burun aspiratorunde kesinlikle otribebe. biz de birkac tane pompali olandan vardi kesinlikle performans alamadik. eczaci esime bunu onermis cok cok memnunuz.

tirnak makasinda ucu kut bir nakis makasi isimizi goruyor. set almistik hic iyi cikmadi. kesinlikle citcit tirnak makasini tavsiye etmem. eti kesme ihtimali cok fazla.
ates olcerlerde cocuk doktoru teyzem kulaktan olcenlere guvenmedigini soylemisti, biz chicconun koltuk altindan olcen dijitalini kullaniyoruz


bilgin

Kesinlikle herkese EXERGEN marka TAT2000c (Temporal Arter Thermometer) öneriyorum. Şu an Dünyada üretilen tüm Ateş Ölçer cihazların içinde onlarca araştırma-karşılaştırma ve bilimsel çalışması yapılmış tek Ateş Ölçer. Çekirdek ısı diye tabir edilen damarın içindeki kanın sıcaklığını ölçüyor. Üstelik kullanımı çok basit. Saniyede bin ölçüm yapıyor. Biz daha çocuğun ateşi cildine ulaşmadan (bulunduğumuz ortam ısısı çocuğun dış ısısını etkiler) ateşinin yükseldiğini görebiliyoruz. Kesinlikle Ateş Ölçerde şu an bir numara...


Cevaplamak için Üye ol