Hipnoterapi

Pranayama soruyor: 2

Hipnoterapiye gitmek istiyorum. İnternette bir çok kişi var uygulayan ama tavsiye üzerine gitmek istiyorum, hangisi güvenilir bilemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Psikoloğun bana faydalı olacağını düşünmüyorum.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


tiara

alminatekin korkmanıza gerek yok, büyük olasılıkla gece terörüdür ama ben olsam emin olmak için hastama gerekli tetkikleri yapardım.

senira size özel mesajla iki psikiyatrist önerdim.
sevgiler


alminatekin

Pediatri bi psikiatrle görüşmemizi önerdi ve kansılık yada idrar enfeksiyonuna karşı tahlil yaptı. psikiyatri 6 yada 7 yaşına kadar olabilir bu yaşlarda düzelir dedi. çocuk sağlığı uzmanıda atarax die bi ilaç verdi ve bu ilacın psikiyatr bi ilaç olmadığını alerji olan hastalara verdiğini ve yan etki olarak uyku yaptığını 10 gün kullanırsak düzeleceini söyledi. psikiyatrle de görüştüm kullanabileceğimi söyledi ama içim hiç rahat değil. bugun ilaçtan bi ölçek verdim. yalnız içim hiç rahat değil. ilerleyen dönemlerde ilacın yan etkisi olur die. İşte ne bileyim en çokta zekasına bir zarar vermekten korkuyorum. Mutlaka her ilacın bi yan etkisi vardır. Doktor calpolun ne kdar yan etkisi varsa bununa o kadar dedi ama.. Yinede çok ok tedirginim. Böyle b şey olursa kendimi hiç affetmem. Hem çok zor olacak biliyorum ama yedi yaşına kadar da dayanabilirim sanırım.. Yeterkisağlıklı olsun..
 
Tiara ilgileneceğinizi düşünüyorum ve cevabınızı bekliyorum. Teşekkür ederim
Cevaplamak için Üye ol