Surekli burun akintisi

denizkiz soruyor: 8

dogdu dogali burun akintisi var surekli hasta 😞 goturmedigim doktor kalmadi ilac surup yallah. cigerini inmemis sadece burun akintisi denio ama bu cocuk niye surekli hasta ? niye surekli burnu akioniue oksuruyo niye halsiz?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


Meowwow

Benzer şekilde oğlum da rahatsızdı alerji çıktı. Test yaptırdık 3 yaşında çevresel etkenler çıktı. Önlem aldık azaldıysam tamamen geçmiyor. Geçmiş olsun.


denizkiz

3 yadindanonce alerji testleri yapiliyor mu?


Meowwow

Tam bilmiyorum ama bir doktora danışın isterseniz . Biz bayağı alerjik madde dolu bir yerde yaşıyoruz sene boyunca ailecek alerji ilacı, öksürük başlayınca burun sprayi ile tedavi ediyoruz. Sebebini bilmenin pek faydası Yok yani :)


benan_

iliadin, düzenli kullanımı tehlikeli bir sprey, akut hastalık durumlarında sadece ve en fazla beş gün kullanılır, eğer uzman değilsek ilaç önerilerimize dikkat edelim.


denizkız, tarif ettiğiniz tablo, allerjik geniz akıntısı ve öksürük gibi görünüyor. allerji konusunda uzman bir hekime baş vurmakta fayda var. ortamı düzenleyip, hekiminizin önereceği allerji tedavisini uygulayarak fayda göreceğinize inanıyorumbenan_

b_hdefnefaruk; ama düzenli kullan diye yazmışsınız, gerçi sesli harf ve noktalama işareti kullanmayı tercih etmediğiniz için ben de yanlış anlamış olabilirim.


denizkiz

bende alerjik olmasindan supheleniorum cunku baska bi seh ulamiyorum artik anliyamiorum bakimi iyi cok sukur...


Meowwow

kisin ozellikle hava kuruyunca daha beter artiyor semptomlar. bizim aile boyu toz, polen,vs. alerjimiz var. yastik kiliflarimiza ozel alerjen gecirmeye kilif taktik, ayni seyi kendi dosegine de yaptik. burada ev duvardan duvara hali malesef. o iyi degil. yatak odalarinda soguk buhar makinasi calisiyor geceleri. burun akintisina bakilmaz ise hastaliga donusuyor. alerjiyi kontrol edince hastaliga da engel olunmus oluyoruz. gecmis olsun


Meowwow

Yün ve kuş tüyü alerjimiz de var ondan başka türlü (elyaf?) yastık kullanıyoruz


Cevaplamak için Üye ol