doğumdan sonra kayıp

spongebob soruyor: 4

Merhabalar buraya yazıp yazmamak konusunda ççok düşündüm belki şu an internette olmam bile çok tuhaf çünkü daha oğlumun 40 ı bile çıkmadı.21 aralıkta sezeryanla 40 hafta 5 günlük doğan oğlum anne karnında kakasını yapmış ve hemen yoğun bakıma alındı ve maalesef 6 gün yaşatılabildi.Benim durumumda olan arkadaşlar varsa bu kayıpla nasıl başettiler.Yeniden bebekleri oldumu.

Bu soruyu cevapla


24 Cevap


ipekkusgoz

Önce başınız sağolsun, sonra gözünüz aydın demek istiyorum. Allah tamamına erdirsin inşallah. Sabah bu konuyu okuyup mesaj yazmaya başlamıştım,sonra niye bilmiyorum, belki de ne yazacağımı bilemedim, vazgeçtim.Şimdi sizden mesaj gelince biraz da sevinçle yazmak istedim.Başınıza gelen üzücü olaydan ben de payıma bir şey çıkardım aslında. 40.haftamda sezaryanla doğum yaptım.Hiç bir doğum emaresi yoktu, sancı,su gelmesi vs. Normal doğumu çok istiyordum ama iri bebek de olduğu için doktorum 40. haftadan sonra beklemeyi riskli gördü. Çok konuştu, çok anlattı ikna etmek için. Saydığı sebeplerin içinde 'kakasını yapabilir' de vardı. O yüzden sizin mesajınız daha bir burktu içimi. İyi ki doktorumu dinlemişim diye bir kere daha şükrettim.


seres_esra

başın sağolsun öncelikle allah sabrını veriyor bir şekilde yeniden hamile olduğuna sevindim benimde 40 haftam dolmuştu doğmamıştı kızım dr istersen bekle ama kakasını yutabilir dedi ben de suni sancıyla doğum yapmaya karar verdim iyiki öyle olmuş allah korusun bende böyle bir şey yaşayabilirdim allah kimseyi evladıyla sınamasın en zor acı evlat acısıymış :(


ema

Başınız sağolsun çok üzüldüm. Dilerim küçük meleğinizi sağlıcakla kucağınızı alırsınız...


SummerTime

minik meleğiniz için çok üzüldüm.. inşallah sağlıkla ve huzurla bebeğinizi kucağınıza alır ve yaralarınızı o minik bedenle sararsınız.. allah kimseye o acıyı yaşatmasın.. kendinize her anlamda çok iyi bakın ki, bebişiniz mutlu ve sağlıklı bir şekilde gelsin bu dünyaya, inşallah..

insanın acısını insan alır der ya kitapta; işte bu misal acılarınız diner bu minikle umarım.
Cevaplamak için Üye ol