gece uykuda dönme ve bagırma

Tibetinannesi soruyor: 4

merhaba,

oglum 3 aylık ve bir suredir gece uyuduktan 1 saat kadar sonra bagırarak donmeye baslıyor, pışpışlayarak yada kucakta sakinleştiriyoruz, bu arada uyanmıyordu. şimdi surekli yapmaya basladı, her uyudugunda uyanana kadar bagırıyor, aglıyor ,tepiniyor sakinleştirmek cok zor oluyor ancak meme yada emzikle, hatat memeylede olmuyor bazen.. bir çok kişi normal demiş ama tecrubesi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim..

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


skisac

aynı sorunu o dönem bizde yaşadık gaz sıkıntısından oluyordur hareketsiz oldukları dönemde gazlarını çıkarmada sıkıntı yaşıyorlar. ben sürekli uyanıp kucağımda hareket ettirmek zorunda kalıyorum 6. aya kadar azalarak devam ediyordu


Tibetinannesi

yok gaz sorununu atlattık biz, birde cok hareketli zaten gerek kalmıyor kendi kendine cıkarıyor. salyaları cok arttı ve eller hep agzında pike carsaf mendil ne bulsa hırsla yemeye calısıyor,bugunde ishal olunca acaba bu kadar erken diş çıkarmaya baslıyor olabilirmi diye dusundum, herseyi erken yaptı cunku 4300 gr dogunca ve yuzsutu yattıgı için sırt boyun kasları kuvvetli olunca..


wonderwoman

Uykusunu alamadigi ve tekrar uykuya dalamadigi icin bagiriyor. Size tavsiyem kucaginiza alip cok sakince pispislamaniz ve sakinlesince yataginda uyutmaya calismaniz. Lutfen sallayarak uyutmayin, ben o hatayi yaptim 7 aylik olana kadar mahvoldum, simdi yataginda kendi uyumayi ogrendi ama bunu yapana kadar cok zorlandik ikimizde. Mumkun oldugunca kendi kendine uyumasini saglamalisiniz.


didem_dorukcem

benim oğlumda gece uykusunda bağırarak uyanıyor bende sakince pışpışlayıp emzirerek rahatlatıp uyutuyorum, rüya mı görüyor artık yoksa başka bir şey mi bilemiyorumCevaplamak için Üye ol