alışverişe başlama zamanı

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Fundaaa

uygun bulursan al tabiki,ama işi fazla abartma :) :)


ayberke

bence bebek 28 hafta olana dek bişey alma.Ama bu haftayı geçtiksen sonra alman gereken ne varsa hepsini ald erim.


ozalp07

28 veya 30 haftadan önce hiçbirşey alma bencede. bak beğen aklında kalsın.) sonra hepsini al. ben erken doğum yaptım 30 haftada. 25 haftalık falan başlamıştım alışverişe oğlum küvezdeyken  e bebek dergisinin verdiği kapıya asılan bebeğim uyuyor zile basmayın yazan kağıt parçasına bile bakarak saatlerce ağladığımı bilirim. kullanmak nasip olcakmı diye:( moralinizi bozmak için yazmadım. hep olumlu şeyler düşünün. sağlıkla kucalayın inş. bebeğinizi.  son haftalardada dolaşmak zor olur tabi çok karnınız büyüyünce. en güzeli 28- 30 haftalar civarı. güzel alışverişler:)


gokalpileseyrialem

beklenmedik durumlarda aldıklarınızın daha fazla acı vermesini engellemek içindir eskilerden kalan 7 aylık olana kadar alış veriş yapma tavsiyesi. Çokta haklıdırlar aslında ama insan o küçücük şiprin şeyleri alıp biran evvel eve getirmek için can atıyor. Bende diğer annelere bir yere kadar katılıyorum.Alışverişi 7 aya bırakabilirsin ama seçimlerini değil. Çünkü o aylarda artık ağırlaşmaya başlıyorsun. Bence almak istediğin herşeyi öncede gör bak karar ver zamanı geldiğinde teker teker al.Fuar geröekten çok hesaplıymış. İstanbulda olan anneler içinde Eminönü bir nimettir.

Hamilelik annelik ve bebek bakımıyla ilgili tecrübelerimi yazıyorum. Eminönğnden alışveriş yapacak anneler için işte EMİNÖNÜ REHBERİ yazılarım. Sevgiler..
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2010/10/eminonunde-ne-nerede-bulunur-1.html
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2010/10/eminonunde-ne-nerede-bulunur-2.html


sedamelody

Umarım yardımcı olur.Kendi aldıklarımı oğlumun sitesinde benim gibi deneyimsiz anne adayları için yazdım.http://atlasarin.blogspot.com/2012/03/bebek-ihtiyac-ve-alsveris-listem.html">

http://atlasarin.blogspot.com/2012/03/bebek-ihtiyac-ve-alsveris-listem.htmlCevaplamak için Üye ol