çocuk eğitim okulları

burgenc2010 soruyor: 8

çocuk gelişim, eğitim, oyun grupları hakkında istanbul anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz okullar hakkında bilgi paylaşırsanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nilaydastan

merhaba burgenc2010, ben kızımı camlıca da kı e - bebek bunyesınde bulunan magıc park a hafta sonları oyun saatıne goturuyorum 18 ayından berı ve cok memnunum. kendı yas grubunda olan en fazla 5 cocuk alıyorlar ve anne babalarla bırebır oyun,etkınlık yapılıyor. eger anne babalı grup arıyorsan tavsıye ederım cok da pahalı degıl dıger kurumlara gore ki ben avrupa yakasından göturuyorum her hafta sonu :)


burgenc2010

Merhaba nilaydastan, yardımın için çok teşekkürler. En kısa zamanda oğlumla birlikte ziyaret edeceğiz magic parkı. Özellikle 5 kişilik grup olması ilgimi çekti.Çünki çok kalabalık grupların çocuklar açısından pek de verimli olmadığını düşünüyorum.


nilaydastan

bi özelliğini daha söylemeyilim magic park ın , bünyesinde bulunan psikolog selcan hanımla istediğin her türlü sorununu da paylaşabiliyorsun ve çocugunun gelişimi konusunda da sana yön gösterici oluyor ben bu konuda cok rahat ettim. maya 2 yaş sendromuna girer gibi olmuştu ve durumunu anlatınca bana nasıl davranmam gerektiği konusunda cok yardımları olmustur.


burgenc2010

magic park ile görüştüm.Yeni dönem kayıtları Eylül ayında başlıyor imiş.Ön kayıt formunu doldurup gönderdim.Kimbilir belki Can ın doğum gününü Eylül de magic parkta kutlayabiliriz:)) Tekrar çok teşekkürler...nilaydastan

cok ama cok sevındım... senden rıcam lutfen ılk hafta sonucuna gore sakın karar verme devam edıp etmeme konusunda. cocukların o gunku modu cok  önemli oluyor ve maya alısamadı derken orda yapılan her hareketı evde bıze yapmay abaslayınca anladık dogru karar verdıgımızı . bızım mayıs sonunda bıtıyor ve ınan cok uzuluyorum eylul ayında bızde olmak ıcın cabalıcaz belkı tanısır gorusuruz. dogru karar verdın emın ol . cok sevındım sevgıler


burgenc2010

Bu yararlı bilgiler için çok teşekkürler. Nurturia ya iyiki üye olmuşum.Bende tanışmayı çok isterim.Sevgiler


ZozaN

selamlar,
bende ızmır bornova subesıne gıttım, kesınlıkle cok begendım.
bırkac foto ıle gozlemlerımı bloguma aktardım okumak ıstersenız.
sevgıler....
mutlu cocuklar yetıstırmek dılegıyle.........
ZozaNhttp://hayatmnmucizesi-duru.blogspot.com/2010/09/nese-dolu-prl-prl-bir-gelecek-icin.html">


ZozaN

http://hayatmnmucizesi-duru.blogspot.com/bırde bu sekılde dene ıstersen...


Cevaplamak için Üye ol