Kozyatağı Özel Boncuk Çocuk Evi hakkında bilgisi olan var mı?

Pranayama soruyor: 3

Kozyatağı Özel Boncuk Çocuk Evi hakkında bilgisi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


gturnacigil

ben bu haftasonu görüşmeye gittim. sınıflar çok dar, yaş grupları bazında 12 kişiye kadar cıkacaklarını söylüyorlar ki bana sayı çok geldi. bir de çocukların pedagoglar tarafından teke tek teste tabi tutuldugu belirtildi . kızımın yaşındaki bir çocuk için böyle bir uygulama tuhaf geldi.
özetle de , ortamı cok sıcak bulmadım.
isterseniz teke tek mesajlaşabiliriz de.. ben de bu aralar yuva arayışı içindeyim.


denizacarli

Selam sevgili anneler...
Ben 35 yaşında 2 kız annesiyim.Kızım Derin 2 yıl Boncuk Çocuk evinin çook değerli işletmecileri Nihan ve Neslihan ikizlerin kanatları altında,huzurlu,mutlu,gönlünce bir yuva döneminden sonra ,ilköğretime başladı.Erenköy ilköğretimdeki öğretmeninin ilk yorumu şu oldu.Daha evvel nerede okul öncesi eğitim aldırdıysanız sizi ve yuva işletmecilerini tebrik ediyorum.Çok başarılı bir çocuk.Diyeceğim o ki.Bir yuvanın duvarların eni,boyu değildir mühim olan.Mühim olan insan yetiştiren kimselerin o minik insana güleryüzü ve bilgi birikimiyle ne verdiğidir..Ben Nihan'a Neslihan'a ve pek tabiki,o dönem öğretmeni Gülcan'a evladıma kattıkları için çok teşekkür ederim...minnetlerimle saygılarımı sunarım. :)))))


gamzeyt

merhaba, benim çok yakın bir arkadaşımın oğlu Boncuk Çocuk Evine uzun bir süredir gidiyor. kesinlikle çok memnun, gerek yöneticilerinin gerek öğretmenlerinin çok duyarlı ve ilgili tavırları sayesinde yeğenim hayatından çok mutlu şekilde yuvaya gidip geliyor. daha önce gene o çevrede bulunan bazı yuvaları da denediler ancak yöneticilerin ilgisizlikleri yüzünden çocuk yuvaya gitmek istemiyordu... ayrıca pedagogların yaptığı testler kesinlikle yapılması gereken testler ve bence çocukların psikolojik durumlarının bile yuva yetkilileri için ne kadar önemli olduğunun göstergesidir. bu testler özel merkezlerde ciddi ücretler istenerek yapılmakta, o yüzden yuvada yapılabiliyor olması bence çok güzel.Cevaplamak için Üye ol