Araba koltuğu tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar?

arzuderin soruyor: 10

İsofixli olsun istiyoruz. Sizce hangi araba koltuğu? 

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


alpellaa

Besafe izi comfort aldık haftalarca araştırdım çok çok çok memnunum çok yüksek ve rahat yatma pozisyonu iyi


sems

Oglum 1yasından beri maxi cosi kullanıyor,gayet memnunuz.seneye bır buyuk boya gecerız herhalde.Bence Yatabilen,kilifi yikanabilen,bas kenar korumalari cocuk uyudugunda rahat edebilecegi sekilde olursa iyi olur.


galois91

Ben de uzun araştırmalar sonucu Britax-Römer Versafix aldım. ADAC testlerinden olumlu puan almış. Çok kolay kullanılan ve çocuğun görüşünü engellemeyen bir koltuk. Tavsiye ederim. Ayrıca çocuğunuza almadan önce mutlaka denetin. Mesela ben Versafix ve trifix arasında kararsız kalmıştım. Trifix de oğlum rahat edemeyince versafix i seçtim.


elifyavuz22

Bebe confort axiss.sağa sola donebiliyor.Yolculuklarda cok rahat.Kendinize cevirip yemek yedirebiliyor oynayabiliyorsunuz.


minita

Kesinlikle Römerspdb98

Römer trifix kullaniyorum, cok memnunum.


Uk_Den

İsofixli istiyorsanız maxi-cosi öneririm. Biz memnunuz. 


Oto koltuğu seçerken dikkat etmeniz gerekenleri bloğumda paylaşmıştım gözatmak isterseniz: 


bellroad

besafe isofixsiz kullanıyorum, fonksiyonlarından cok cok memnunum sadece biraz yuksek bi koltuk oglumun boyu uzayınca nasıl olcak bilemiorumeciko

Cybex Sirona öneririm, koltuğun 360derece dönebilmesi büyük avantaj, bindirirken kapı tarafına çeviriyorum, arabada bekleme yaparken kendime çevirip mamasını yedirebiliyorum, uzun yolucluklarda arkaya dönük, şehir içinde öne dönük kullanıyorum. Ayrıca güvenlik testlerini çok inceledim, çok iyi puanları var bütün çarpma testlerinde. 

Hfrajha

Römer trifixCevaplamak için Üye ol