emzik alabileceğim bir site varmı?

kubra_maya soruyor: 10

arakadaşlar kızımın emzikleri yırtılmış kopmuş en az 15 adet almam lazım.nereden almalıyım bir site indirimli alabileceğim bir yer varmı?18aylık bebeğin emziği kauçukmu silikonmu olmalı yardımcı olursanız sevinirim....

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


kedidirkedi

Dişleri çıkan bebekler mutlaka kauçuk emzik kullanmalı. Silikonlar diş darbeleriyle çok çabuk kopuyorlar ve soluk borusuna kaçarak boğulmaya kadar giden sonuçlara yol açabiliyorlar.


ema

o kadar çok site varki ebebek gittigidiyorda bile var ücretsiz kargo senin için en uygunu ancak sen bulabilirsin.Kauçuklar çabuk deformo oluyor ama ısırıp yuttuğu zamn zarar vermiyor diyorlar bir yerde de kansorejen madde içeriyor diye okumuştum.


kedidirkedi

Silikonlar çabuk kopanlar, kauçuklar değil. Silikonlarda kanser riski var eğer dogru malzeme kullanılmazsa, kauçuk zaten %100 doğal bir malzeme. Sadece çok küçük bir ihtimal bebekte kauçuk alerjisi varsa sorun, yoksa çok sağlıklı bir ürün.


ema

Ben emzik kullanmadım ama hamileyken almak istediğim zamn araştırdığım bilgiler bunlar yanlış olabilir bilemiyorum her zaman doğru değil.


kubra_maya

ema,bahsettiğin siteleri ben biliyorum zaten.kullanan arkadaslar belki biliyordur nerde ne var kampanyalı emzik bilgileri varmıdır diyerekten...önemli olan kampanyalı olanları bulabilmek.15-20 tane almam lazım...ema

himm anladım tamam ben kullanmıyorum ama senin için bakmıştım başka siteleri.


biltekins

niye 15 tane o kadara gerek yok sanki


kubra_maya

hanfendi uyuyamıyor.sağında solunda emzikleri istiyor.bulamazsa avazı cıkana kadar ağlıyor...kubra_maya

burdaki hanfendi kelimesi kızım için yazılmış kelimedir:)))


kubra_maya

sylove tamda oraya bakıyordum sagoll:)Cevaplamak için Üye ol