Kusma

Tawny soruyor: 4

Sabah oglum uykudan aglayarak uyandi ve birden kusmaya basladi,sonrada sik sik tukmuk cikarircasina az az kustu. Kusmugu sari ve sumugumsu.Ates yok, kakasini henuz yapmadi. Tecrubelerinizi paylasirmisiniz?

Tesekkurler

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


nilinmasali

Gecmiş olsun önceki hafta 2 kez gece uykudan kusarak uyandı kızım,ates yok,öksürük yok baska herhangi bir hastalık belirtisi yok,sizinki sabah olduğu için midesi boşsa safra kusuyor olabilir mi?Dr gördü boğaz enfeksiyonu geciriyor ama kusması bununla ilintili değil muhtemelen
,yediği bi şey sebep olmuş olabilir dedi..


Tawny

Buyuk ihtimalle safra, bizimkininde 1 haftadir burun akintisi vardi. Internetten okudugum kadariyla soguk alginliginda da kusma olurmus vs. Su an takipteyim, duruma gore DR na goturecegim.

Sizinkide surec nasil devam etti, iyilesti mi? Kusmalar devam mi etti? Dr.ilac verdi mi?


nilinmasali

Bizde burun akıntısı ve biraz öksürük geldi kusmanın arkasından gelen günlerde,ilkinde kusma yeni yemek yemesininde etkisiyle olacak çok şiddetliydi o gece 3-4 kez kustu,en sonunda acilde metpamid yapıldı,2. sinde 1 kez kustu,kan tahlili yapıldı plt biraz yüksek çıktıgı için antibiyotik ve kongest verdi fakat ben ilaçları içiremedim:( yarın kontrolümüz var ama genel durumu fena değil  burun tıkanıklığı ve huysuzluk şikayetlerimiz devam ediyor..


Tawny

Size de cok gecmis olsun, bizimkin de simdi ishal basladi.Cevaplamak için Üye ol