güneş kremi

veysel soruyor: 7

arkadaşlar bu güneş kremlerine takıldım kaldım bütün yorumları okudum bütün adı geçen markalara baktım mustela'da karar kılmışken şimdi de organicare diye bir markaya takıldım aranızda kullanan ya da bilgisi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ediluj

Aynı kafa karışıklığı bende de vardı buradan bir öneriyle trukid aldım,çok memnunum,mustella dan daha kolay sürülmekte vede kimyager bir annenin bebekler için özel  ürünü,tavsiye ederim:))


Elif_Ezel

ediluj o dediğin marka eczanelerde vardır değilmi? Şuan ufak biyerdeyim ondan soruyorum yoksa netten bakıcam


ediluj

Ben unnado da kampanya vardı oradan almıştım,internet üzerindede jokerin sitesinde görmüştüm,eczanede varıdır bilmyorum,ama çoğu eczane depolardan sordurtup getirtebiliyorda diye biliyorum..


MelekAnne

bende çok araştırdım ve trukid aldım


camomile

BEn de çok araştırdım ve Trukid aldım, henüz gelmedi gelince yorumumu ayrıca yazarım. Mustela ilk yıl almıştım güvenip ama hem sürmesi çok zor, sürünce de vücudu bembeyaz kalıyor emmiyor. Ayrıca içeriğinde paraben var. Coppertone ürünlerinde de paraben var. Trukid cosmetics database sitesinde oldukça iyi puan almış ve en güvenilirler listesinde. ALırken ürünün içeriğine mutlaka bakılması gerekir bence...


camomile

Bu arada kapbula.com.tr 'den istedim ben, yakında internet üzerinden satılacakmış bu sitede, şimdilik telefonla sipariş alıyorlar. Duyurulur, zira ben çok zorlandım bulmakta :)


busraveeylul

organicare in organicım sampuanını kullandım kzıma harika tek kelimeyle ama biraz pahalı :) şimdi güneş kremini sipariş ettim 50 faktör. eğer denemek istiyorsan satan eczanelerden numunesini isteyebilirsin ben öyle yapıyorum küçük şişelerde numuneleri oluyoCevaplamak için Üye ol