Minikkusum mu altıncag mı?

moms soruyor: 3

arkadaslar merhaba, 2 oglum var, 2.5 ve 3.5 yasındalar. Buyuk olan 1 senedir krese gidiyor. Kucuk evde. Simdi ikisini de yeni evimize yakın bir yere vermek istiyorum. Evimize en yakın kres Acıbadem Minikkusum. Ancak 1 gun orda durabileceğimi sonra bırakıp gitmem gerektiğini soylediler. Olanakları cok iyi bir okul değil. Kucuk beni asla bırakmaz. Digeri Altıncag evimize servisle 10 dakıka. Ucreti daha yuksek ama birebir ilgi var. 1 ay oryantasyon vs.

İki okul hakkında bilgisi olan varsa yazabilirse cok memnun olurum. Özellikle Minikkusum evimize yurume mesafesi oldugu icin sormak istedim. Tesekkurler.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


burkatek

Minik kuşumu tavsiye etmiyorum. 20 aylık oğlumu götürdüğümde deneme dersi diye çocuğumu tek başına içeri aldılar15 çocuğun arasına! Ben kapıda bekledim 20 dk sonra durmuyor ağlıyor dşyerek geri verdiler. Hergün bu şekilde gidip o içerde Ğlar ben dışarda şeklinde olmasındansa hiç vermem dedim başlamadık orda.

Sonra atlıkarıncaya gittik , ben o istediği kadar yanında durdum zamanla alıştı ortama öğretmenlerine , bana elsallayarak merdivenlerden çıkıyordu. Asıl olması gereken de bu. Atlıkarıncanın da servisi var araştırın o nu da isterseniz.

Şimdi gitmiyoruz doktorumuzekim- mart arasını yasakladı marta tekrar başlıycaz inşallah


didemarikan

Merhaba;

Ben de Minikkuşum'u tavsiye etmiyorum. Biz 1 yıl içerisinde çok sorunlar yaşadık. Ben de sizin gibi evime yakın olması sebebi ile içime sinmese de göndermiştim ancak doğru bir karar olmadığını sonradan gördüm.


evhamlianne

Ben de Altincagi oneriyorum. Dragos subesine gitmisti kizim.Cevaplamak için Üye ol