Fisher price smart fit kullananlar tavsiye edermisiniz?

gmzalp soruyor: 8

Oğlumun doğumgünü için araştırırken gördüm, fisher price smart fit değişik geldi ..kullananlar önerirmisiniz, pahallı bişey sormadan almak istemedim..

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


TulinOzOz

21 tl ne?asyanin_annesi

Ooo 21 tl hemde ficher price:))) ruyandami?


ottobottorobotto

gmzalp öncelikle oğlunuzun doğum günü kutlu olsun,hayırlı ömürler dilerim.Fisher Price Smart Fit aldıysanız tavsiye eder misiniz?Biraz pahalı ama çok eğlenceli görünüyor.Ben de yeğenim için düşünüyorum da.

Fiyatı 140 ile 180 TL arasında değişen bu oyuncağı ahmetaykut arkadaş 21 TL'ye nerede gördüyseniz bize de söyler misiniz? zeykut mu demeliydim acaba?

Not:Soru sahibi arkadaştan çok özür dilerim.Kusura bakmayın.Biraz salağım da.


lopikcim

Bir kaç ay önce 149 TL ye aldım( 144 te olabilir tam hatırlamıyorum), kızım pek hoşlanmadı, daha doğrusu tam olarak nasıl oynayacağını anlayamadı sanırım..Ama hoşlanan aynı yaşlarda çocuk ta duydum mesela burda çoğumuzun tanıdığı ra_she_de adlı arkadaşımızın oğlu çok eğleniyormuş onunla ki ben de ondan duyup almıştım zaten...Ara ara yine çıkaracağım, belki yaşı ilerledikçe kızım da hoşlanabilir diye UMUYORUM:-))ece_g

Ben de bunun ne olduğunu merak edip googleladım hepsiburada.com da biri yorum yazmış oyun çeşidinin az ve aynı olduğunu söyleyip tavsiye etmemiş .


TulinOzOz

Otto cum hepimiz salagiz :-)


burcu_eymen

tövbeeeee tamam bende öyleyim.) salağım salak.gmzalp

biz aldık şimdilik memnunuz...oyun çeşiti az değil ama 3-6 yaş arası oyunlar olduğundan , 5-6 yaşa uygun olanlar 3 yaşa olmuyor tabiki...yarış ,şekiller ,ip atlama ,zıplama gibi oyunlar ilgisini çekti ve çocuğu yorabiliyor:)

e-bebekte kampanya var fiyatı 130 tl..


Cevaplamak için Üye ol