Düdüklü tencere modeli?

ruzgar11 soruyor: 7

düdüklü tencere araştırıyorum.tefalin alıcam ama modeline karar veremedim. hepsi güzel. kulanan arkadaşlar bana hangi modelini önerirler.

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


nurus

calipso da yok canım .o zaten en basit modeli sonrasında acticook-nutricook gibi modelleri çıktı.


illede tefal diyorsan o modellerin az lt.olanlarını al.benim gibi 6 lt alıp bi çorbayı apartmana dağıtmak zorunda kalmazsın bari.


ruzgar11

evet canım küçük birşey alacağım.. bir tanıdığım arkadaşım var tefalde.. o ısrarla tefal diyor. o yüzden tefal tercih ediyorum.. almışken deneyimlerinizden faydalanarak en iyisini ve en pratiğini seçmeye çalışıyorum..


mona_roza

benimkinde vardı ama adını unuttum hangi modeldi. bi iki sefer yapınca kendin tahmin ediyosun zaten

 bide benim takıldığım bişi var bi arkadaşda fissler kesinlikle harika 5 dk da et yaptı dedide ha 5 dk. he 10 ne farkederki sonuçta normal tencere kıyasla ikiside çok çok hızlı ama fissler çok pahalı anlatabildim mi bilmiyorumda pahalılığına değecek mi


Sinemce_e

kesinlikle fissler derim tefal annem de var ama fissler kadar kullanışlı değil....


luna

 fissler  derim... diğerlerini kullanmadım ama fissler çok pratik ve güvenli. 


ssultan

tefal in saatli ve kulpları katlanan düdüklüsünden kullanıyorum...kesinlikle saatli ve katlanan derim...saat çook işe yarıyor..kulpların katlanması ise bulaşık makinasına ve konulacak rafa rahatlıkla sığmasına yarıyor...ben 6lt kullanıyorum memnunum:)


mimicha

ay kafam karisti .. bende duduklu tencere bakiyorum, gunlerdir yorum okuyorum cogunluk illede fissler diyor .. yurt disinda varmi acaba bu fissler ? birde tefalle arasinda fiyat olarak cok varmi ? bilen arkadaslar lutfen yardim ?
Cevaplamak için Üye ol