Yemeklerde kusma ve uyku düzensizliği

_cereninannesi_ soruyor: 4

Kızım bu aralar yemeklerde kusuyor. Öyle her öğünde değil ama bazen bir öğünde kusma oluyor. Normalde bir tas çorba içer şimdi yarım tas verdikten sonra kusar oldu. Ateşi mi var acaba hasta mı diye bakıyorum yok makattan 37.5 normal. Gündüz uyku saatlerimiz de şaştı. Sabah kalkar kahvaltı sonra güzel tekrar uyur öğlen çorba sonrasında meyve püresi sonra yine uyku ve akşam çorba gece de yatmadan önce muhallebi yerdi. Şimdi iki gündür uyku düzeni ve kustuğu için de (ben de çekiniyorum) meyve püresi yediremedim.
Gündüz uykumuz bayağı azaldı ve düzensizleşti. Bu yüzden bazen ne yapacağımı şaşırıyorum. 
Böyle dönemler yaşayan var mı arkadaşlar. Ne yapmam gerekir. İştahsızlaştı kuzum bu aralar. Normalde yediğinin de yarısını yiyor nerdeyse. Bu yavru büyüdükçe daha çok yemesi gerekmez mi????? Asıl üzüldüğüm çok daha az emmeye başladı. Emmse hiç umrumda olmaz anne sütü alıyor derim. Anne sütü de fazla almıyor. 6 dişimiz çıktı. Yolda gelen diş göremiyorum acaba dişten mi diye. 
Kızlar ne olur fikir verin ne yapabilirim. Ne vermeliyim kızıma 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


_cereninannesi_

Sağol tatlım yaaa. cevap yazdığın için. sinirlerim gerilmiş gerçekten demek ki. yüzü soldu hemen. ne güzel toplamıştı azcık. az yiyince hemen gül gibi soluyor. offf allahım offf düzelsin kızım


maramara

selam,
simdi gordum sorunu :( oncelıkle gecmıs olsun. umarın en kısa surede tekrar eskı duzene donersınız. bır blogda okumustum ve cok hosuma gıtmıstı:”3N ve 1N kuralı” ; bu kurala göre bebek beslenirken anne 3N’ye karar verir: ne yenecek, ne zaman yenecek ve nerede yenecek; bebek de kalan 1 N’ye karar verir: ne kadar yenilecek. Tabi herşey kitaba uygun gitmiyor. ama gene de aklında olsun dedim.sevgiler.


_cereninannesi_

Teşekkür ederim tatlım. Bunu kesinlikle uygulayacağım

 


_cereninannesi_

Teşekkür ederim tatlım. Bunu kesinlikle uygulayacağım

 Cevaplamak için Üye ol