Sİvri Sinek Yaraları Kaşıntıları

ays soruyor: 5

Merhabalar ,
Hafta Sonu yazlıkta Sivri Sinekler oğlumu her yerinden ısırladılar, bu gibi durumlarda sürdüğünüz bir krem vs .var mı ,sinek ısırmasına karşı kullandığınız bir ürün önerebiliyor musunuz ?
 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ays

doktorumuz izinli olduğu için başka bir dr a götürdüm atarax vermiş kullanmayı düşünmüyorum, ama kaşıntıya dayanamıyor , önlem için bundan sonra ne kullanmalıyım sizce ?aranızda vücuda sürülen spreylerden kullanan var mı acaba ? kimyasal olduğu için düşünceliyim ..


jildando

bende fenistil kullanıyorum, merhem vs. kullanmak istemiyorsanızda kolonya surmek iyi gelebiliyor bazen.


nisa06

kaşıntı hissini rahatlatsın diye veriyorlar ataraxı biz de kullanmıştık ancak benim büyük kızımın sivrisineğe alerjisi vardı bir yerden bile ısırsa bütün vücudu tepki gösteriyordu.içi su dolu yaralara dönüşüyor ve nerdeyse 2 ay geçmiyordu.her an elimin altında stilex,fenistil,ovadril,atarax ya da allerset olur.


guven

ısırmasına önlem olarak pilli sinek kovucuları şiddetle tavsiye ediyorum, sokakta dahi çok işe yarıyor, ben radarcan kullanıyorum, pillisi gerçekten işe yarıyor, hem kimyasal yok, bir zararı yok, büyük bir nimet.


ays

yzündekiler yaraya dönüşüp iz yapacak die korkuyorum sadece jel kullanıyoruz şimdilik atarax vermedim bugünde bakacağım yaralara , çok teşekkürler bilgiler için..Cevaplamak için Üye ol