Bebeğim için oyuncak ve çıngırak seçimi

fkry37 soruyor: 2

oğlum için çıngırak ve ilk oyuncağını almak istiyorum  şu an çok mu erken gaz problemimiz çok olduğundan 24 saatimiz ya kucakta yada anadizinde sallanmakta geçiyor onu oyalayacak ilgisini çekecek birşeeyler almak istiyorum.geçen gün komşumda çıngırağı duyunca  dikkat kesildi sesin nerden geldiğini anlamaya çalıştı.neler tavsiye edersiniz.biraz çıngırak ve dişliklere baktım çok model var peluş olsun istiyorum kafasına vurursa acımasın diye fakat kafama takılan bu tip oyuncakların üretim yeri çin gördüğüm kadarı ile CE belgeleri var yazıyor ama güvenemedim üretim yeri çin olmayanlar varmı yardım ederseniz çok mutlu olurum

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


tubavekizlari

ben peluş tavsiye etmem ağzına aldığında sıkıntı oluyor, mutlaka yıkanabilen ürünlerden alın, zaten daha siz sallayacaksınız o bakacak. hafif ve ince olanları tercih edin kolay tutabilmesi için. zaten artık tutmayı öğrenme çalışmalarına başlamanız gerekiyor. dişlik olarak ise içi sulu üzeri tırtıklı olanlar diş çıkarma döneminde çok işe yarıyor, büyük kızım tırtık bırakmamıştı üzerinde.
5 aydan sonra kağıt ve poşette ses çıkardığı için çok hoşlarına gidiyor ama bunları yaındayken vermek çok daha iyi oluyor.
küçük şişelere pirinç filan doldurarak kendi çıngırağımızı da yapıyorum ben.


fkry37

bende tedirginim araştırma sonucun paylaşırsan sevinirimCevaplamak için Üye ol