erken uyudu - acil cevap :)

selencem soruyor: 10

Oglum aksamlari 20.30 civarinda uyuyor. Gece 02.00'de mama yiyor ve sabahlari 06.30 gibi uyaniyordu.
Iki gecedir 20.00da uyuyor ve sabahlari 06.00 ve 05.00'da uyaniyor! Bu aksam da 19.20de uyudu. Ben simdi ne yapayim? Birakayim uyusun mu? Yoksa sabah 04.00da uyanmasin diye uyandirayim ve 21.00 civari mi uyutayim? Lutfen bana acil yardim edin.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


mrvksm

benim kızım ne kadar geç uyursa okadar geç uyanıyor. ben 22.30 a kadar oyalamaya çalışıyorum karnını doyuruyorum böylece daha uzun bir uyku çekiyor miniğim. 21.00 da uyutsanız daha iyi olur sanki :)


selencem

Valla demin uyandirmaya calistim hafif hafif, orali olmadi. Ani bir ses olunca da korktu, sakinlesince de direk geri uyudu. Yani bu gecelik yapacak bir sey yok sanirim yarin sabah 4 gibi filan uyanacagiz. Ama bundan sonra 20.30dan once uyumak yok :)


acumacu

selencat, bizim düzenli uykularımız böyle böyle bozuldu. :(


selencem

acumacu beni korkutma! yarin aksam mizildasa da aglasa da uyutmicaz yani oyle mi?


acumacu

ben kıyamadım o uykulu ağlamalara, göz ovuşturmalara.. illa düzeni bozulkacak diye bir şey yok, yani umarım sizde olmaz :)yasemin_ekin

selencat, Ekin'in 19:37de uyuduğunu bilirim. Yatağına yatırdıktan sonra saate bakmıştım, çok şükür sabah da normal saatinde kalkmıştı. Bazen 7-8 gibi 1 saatlik bir kestirme yapar, o arada biz yemeğimizi yerdik. Sonra da uyanır tekrar uyurdu. Ben pek oynamadım onun saatler ile, çünkü kaybeden hep ben oldum:))))


selencem

Gorecegiz yarin  :)


babu

bence panik olma. aslinda uyumasi onerilen saatte uyumus ve uzmanlar boyle erken uyuyunca daha iyi uyuyayacgini iddia ediyor. bizde uyanma saati ile uyku saatinin iliskisi yok. sizde pratik nasil olacak bakalim. ama 4te falan uyanirsa aa bitti uykusu diye dusunme, uyutmaya calis mutlaka derim ben. uyku bitmez o saatte. :)
iyi sanslar...selencem

banu tesekkurler, onyargi yapmamak gerek gercekten de :)


Marlasinger

Oğlumda kızımda gece uykusuna kaçta yatarlarsa yatsınlar sabah aynı saatte kalkarlar ne erken ne geç.Yanlız kızım eğer 20:30 dan erken yattıysa gece çok sık uyanır.Sabah 7:30 da kalkar.
Oğlum normalde 20:30 da yatar sabah 8:00 de kalkar.Ama oğlumun çookkk hatırlarım 18:00 de falan uyuduğunu bende kaldırmıyordum sabaha kadar uyuyordu.Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Mama yememe 0

Uykuya dalma problemi 11

Memede uyumak 4

eysanada_2901
Son: ayazlali,

Tuvalet eğitimi 5

s_gur_s 2Y
Son: dilrubaa,