chicco lullaby lx park yatak kullanımı hakkında

_anthemis_ soruyor: 6

Sevgili anneler, chicconun park yatağını aldık. Bebeğin ilk zamanları üst katı kullanılıyor biliyorsunuz, bu üst katı oluşturan sert, yatak benzeri bir katman var. Satıcı bunun yeterli  olduğunu ve yatağın bu şekilde kullanılacağını söyledi. Benim de tereddütlerim var; tamam ilk doğduğunda bebek sert yerde yatmalıymış ama acaba bebeği rahatsız eder mi bilemedim. Kullananların yorumlarını rica ediyorum. (Anneme ince bir yün yatak yaptırdım ama bunu da koyunca yatağın derinliği azalıyor, hem yün yatak uygun mudur onu da bilmiyorum).

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


CiciAnne

Bizim yatağımız da ilk dönem buydu fakat ben anlamadım, yan olarak konulan kısımdan bahsediyorsanız o kısım sadece alt açma masası olarak kullanılıyor diye biliyorum zira biz hiç orda yatırmadık Ada'yı... Sadece alt açarken kullandım..


_anthemis_

Hayır ondan bahsetmiyorum, dediğiniz gibi o alt açma ünitesi. Benim sorduğum ekstra yatak alıp kullandınız mı bebeğinizi yatırırken??


CiciAnne

Hayır. Sünger yataktan bahsediyorsanız, aldığımız ahşap beşiğin yatağı da aynı incelikte ve Ada hala onunla yatıyor.


murge

Biz mothercare'den almıştık park yatağını..İçine Sevi Bebe'nin park yatak için olan yatağından aldım..Çok memnunum...


NuPe

Bizde aynı yatak içine sevi bebenin park yatağa uygun bebek yatağından almıştık.Çok kalın değil zaten derinliği muhafaza ediyor ve bebek rahat yatıyor,memnun kaldık.


Defnemveannesi

biz de sevi bebenin visko yatağını aldık ayrıca.doktorumuz visko önermişti memnunuz.Cevaplamak için Üye ol