yabancı uyruklu bakıcısı olanlar...yardımmm

talhamvefem soruyor: 7

merhaba...2 ve 5 yaşında oğullarım var..büyüğüm yarım gün yuvada ...bakıcı aıyorum ama...

çalışma saatleri 07:30/19:30 olacağı için yatılı olmasının daha mantıklı olduğunu söylüyor çevremdekiler.. gündüzlü bulamıyorum yatılı nasıl bulurum deyince yabancı uyruklu bakıcılardan bahsediyolar..ilk başta olmaz falan dedim ama banada mantıklı gelmeye başladı..türkte olsa sonuçta içimizde kötüler yokmu?
sizce ne yapmalıyım...bakıcı nasıl bulunur?helede yabancı ..önerebileceğiniz bir şirket v.s
tecrübelerinizi paylaşırmısınız lütfeenn..

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


narin79

bella danışmanlık şirketinin adını özelden bana mesaj atabilirmisin çok memnun olurum benimde bakıcı bulmam gerek


kuzum

tavsiyemi geri alıyorum.


neitrumus

merhaba, ben de ankarada yaşıyorum ve yabancı uyruklu bi bakıcı arıyorum. memnun kaldığınız aracı şirket varsa numarasını bana da yollarmısınız? bugün konuştuğum bi şirket nepal ve wietnam asıllı bayan çalıştırıolarmış. 350euro+220tl sigorta eleman için isteniyor. yine maaş kadar kurum komisyon alıyor ve ayrıca ilk etapta emniyet müdürlüğü içindi sanırım 800tl ödeniyor. biraz fazla gibi değil mi sigorta falan?


neitrumus

bir de ben bebeğimi bırakıp çalımaya gidicem evde olmayacağım yani,hoş kamera sistemi kurdurucaz heryere ama yine de tedirginim.sizce 6aylık bebek çok mu küçük bakıcıya güvenip yalnız bırakmak için?


ekduman

Arkadaşlar, istanbul'dayım. Gürcü bir bakıcı arıyorum, yardımcı olur musunuz, acenta ya da sizin bildiğiniz birileri var mı bu konuda yardımcı olacak. Şimdiden teşekkürler...


whitemirage

benimde acil bakıcıya ihtiyacım var.yabancı uyruklu gündüzlü arıyorum.referans verebileceğiniz birileri varsa görüşmek isterim.ankarada oturuyorum


ikiprens

merhaba bende yatılı bakıcı arıyorum konunun uzerınden bıraz vakıt gecmiş ama yardımcı olabilecek arkadas varmıdır acaba :)
Bildiğiniz bir danısmanlık firması yada tavsiye edebileceğiniz bir bakıcı v.s.
Cevaplamak için Üye ol