Güneş Gözlüğü

Kafasında şapka, toka tutmayan kızım bu yaz güneş gözlüğü takacakmı bilemiyorum :(  Ama gözlerinide korumak istiyorum, Çocuklar için gözlük markası , ve kullanıma alıştırma için tavsiyeniz var mı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


existhunder

Valla Baby Banz bir nebze diyorum. Taktılar taktılar yapıcak birşey yok sanırım. Chicconunkiler filan normal gözlük gibi hiç takmazlar. 


Zelal_

Baby Banz biz de aldık geçen yaz, Loran 6 aylıktı o zaman, ayarlanabilme özelliği var, oldukça memnun kalarak kullandık ancak 3-4 aydır küçük geliyor, burun kısmı iz yapıyor. Oysa bu model 0-2 yaş içindi ! :( Siteye şimdi baktım, Adventure modeli çıkmış onda silikon bi parça eklenmiş belki o iz sorununu çözüyordur, ama bizimkinin kafa çevresi henüz 47.5cm'ken bu sorunu yaşadık, baby banz için maksimum kafa çevresi ölçüsü 52cm deniyor sitede, bana pek olası gelmedi.
Kidz Banz mı alsam diye düşünüyorum, hatta Retro Banz belki de , çünkü baby banzı takınca şuan lens kısmı tyüzücü gözlüğü gibi görünüyo şuan :(
Baby Banz almayı düşünenlere tavsiyem, sadece sitedeki ölçüye bakmayın, imkanınız varsa deneyin. Duruma göre Kidz banz, Retro kidz alın. Onun dışında gözlüğün sağlamlığından vs dediğim gibi gayet memnun kaldık.


bendeniz1009

hulyavetuna; benim oğlumun adı da Tuna...(yani senin ki erkek mi bilmiyorum ama..çünkü bazen kız adı da oluyormuş, sonradan öğrendim:))) Tunayada babybanz aldım ve şimdilik takıyor, memnunum. Bakalım tatildede takacak mı? 


keremseda

chicconunkıler güvenılırmı sızce benımkı meraklı takmayada henuz secemedım,daha doğrusu guvenemıyorumkı..Cevaplamak için Üye ol