çam fıstığı bebeğim için faydalı mı?

nesegocer soruyor: 3

merhabalar;

14 aylık bir oğlum var. sabah kahvaltılarında ceviz, badem, fındık ve kayısı çekirdeğini cam rende ile rendeleyip yediriyorum. şimdi de çam fıstığını da aynı şekilde vermeyi düşünüyorum. faydalı bir yiyecek olduğunu biliyorum ama biraz tereddüt ediyorum. düşüncelerinizi öğrenmek istedim. 
sevgiler

Bu soruyu cevapla


3 CevapCaglam

http://www.haberaktuel.com/cam-fistiginin-faydalari-saymakla-bitmiyor-haberi-326317.html bu bağlantıdan umarım fayda görürsün:) faydalarını saya saya bitirememişler, kızım 4 aylık bende aynı şeyi yapmayı düşünüyorum ek gıdaya geçince ama acaba sabah kahvaltısında vermeni doktor mu söyledi,


nesegocer

merhaba çağla;

yardımın için çok teşekkürler. doktorum ona bu şekilde beslediğimi söyleyince sağlıklı birşey yaptığımı söylemişti. hiçbir zararını görmedim, 6. ayından beri kahvaltılarında ceviz, badem, kayısı içi,veriyorum. fındığı 3 aydır veriyorum. şimdi çam fıstığına da başlayacağım hatta bir arkadaşım antep fıstığının da son derece faydalı olduğunu söyledi. ek gıdalarla verebilirsin bence, ayrıca bu tarz gıdaların içerdiği vitaminin yanı sıra yağlarının da beyin gelişimi için çok faydalı olduğunu öğrenmiştim. 
bebeğine ve sana sağlıklı günler dilerim.Cevaplamak için Üye ol