Kıbrısda yaşayıp internet alışverişi yapanlar

aysunay soruyor: 10

selam arkadaşlar, ben kıbrısda yaşıyorum ve burada internet üzerinden alışveriş yapabileceğim bir site bulamadım. Biliyorsanız site ismi yazar mısınız ? veya türkiyeden alışveriş yaptığımda kıbrısa gönderebilecek siteler varsa yazabilir misiniz lütfen .Çocuğum için alışveriş yapmak zorundayım .Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


sevda0633

bildiğim kadarıyla gittigidiyordan alışveriş yapabilirsiniz.ancak kargo ücretini karşılamanız gerekir gitti gidiyorda bağımsız satıcılar olduğu için işiyle anlaşmanıza bağlı ama ptt kargoyu kullanmasını rica ederseniz satıcıdan olabilir.kıbrısta arkadaşım vardı bu şekilde alışveriş yapıyordu.


atakuzu

uzgunum hiçbir site getirmiyor.turkiyede anne babaya gonderiyorum onlar pttye veriyor.kıbrıs ilan diye saçma bir site var ikinci el falan satıyor.


hulia

Kibris taninmadigi icin hiçbir site gonderim yapmiyor bu arada ben kibrisliyim ben alışveriş yapacagimda turkiyede bir tanıdığımin adresini verirdim onlarda gelirken ya da kargoyla yollardi..


aysunay

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.Gerçekten burası türkiyeyi 30 yıl geriden takip ediyor diyebilirim.


atakuzu

of of sorma gitsin. geçen gun bir dükkanda hakan peker çalıyordu.90lar yani.aysunay

:)) merveky

Babam bu işi yapıyor isterseniz özelden numarasini mesaj atayım bir görüşün, Kıbrıs internet sitelerinden kargo gitmiyor


merveky

Neresinde yaşıyorsunuz buaradaaysunay

babanız ne iş yapıyor tam olarak ? merveky


merveky

Kurye nakliye


Cevaplamak için Üye ol