Bebegimin goz kizarikligi ve goz sismesi

sezenkaan soruyor: 3

Bebegimin gozunun alti kizardi cok ve sisti ve kuculdu....cok uzgunum neden olabilir acaba...basina gelen varmi, nasil onlem aldiniz....doktor alerjik dedi ama her zaman yediklerinden yemisti dunde....cok uzgunum....:((((

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


CiciAnne

Dünya Göz HAstanesi - Uğur Koca İstanbuldaysanız tavsiye ederim.

Ada'da da böyle başlamıştı. Kronik hale geldi. Aman ihmal etmeyin. Konjonktivit olabilir.


Beytiye

slm.


sezenkayan benim kızımda alerjik bir bünyeyle büyüdü. süt ürünlerine karşı alerjisi vardı. neredeyse yaşına yakın geçtik süt ürünlerine ve tabi çeşitli sebze ve meyvelerede reaksiyon gösterdi. ne yedireceğimi şaşırıyordum ıer seferinde. artık tamamen ek gıdalarıtüketiyorsa bilemem tabi ama mesela hipp organik marka gece mamalarından kullanayım demiştim yulaflı. ama gözünün altı kızardı ve gözü şişti. başta anlamadım endişelendim ama sonra indi. rtesi gece tekrar verdiğimde sanırım mamadan olduğunu anladım. herhangibir test yaptırmadım ben zaten ek gıdaya yeni geçtiğimiz için neden kaynaklandığı belliydi. içinde süt tozu olan şeyleride yiyemedio yüzden. zaten hazır hataraftarı değildim direk çıkardım yedirdilklerimizden. mamalara karşıda alerjisi oldu. devam mamasına.

zamanla geçiyor üzülme. neden kaynaklandığını anlarsan onu 1-2 ay verme. sonra tekrar dene.genelde yaşından sonra alerjiyi atıyorlar. bence endişelenicek birşey yok sen sadece tedbiri elden bırakma ve doktoruna güven.


sezenkaan

Beytiye cok tesekkur ederim cevabin icin, icimi cok rahatlattin....Cevaplamak için Üye ol