10 aylık bir bebeğe hangi sıklıkta oyuncak almalı ?

nurturia soruyor: 3

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


esrasena

selamlar...sanırım bir süre sonra sıkılıyor aynı oyuncaktan o nedenle almak istiyor olabilirsin.yeni oyuncak almak yerine eski oyuncaklarını saklayıp sonra çıkarırsan yenisi kadar keyif alacaktır.


blackcrow

ben de sanırım çok oyuncak alıyorum, sürekli de almak istiyorum. biraz da kendime alıyorum galiba, bizim sıpadan daha fazla keyifle oynuyorum oyuncaklarıyla. bizim zamanımızda yoktu ki canım böyle şeyler :) oyuncakları saklamak çok iyi fikir, biz de yapıyoruz. ortaya çıkardığımızda sanki yeniymiş gibi birkaç gün oynuyor. Bence etrafında çok oyuncak olması doyumsuz olmasına sebep olduğu gibi yaratıcılığını da engeller. buna rağmen alıyorum işte, kendimi tutamayıp. oyuncakların yanısıra, özellikle yemek faslında bilimum plastik kap kacak şişe ile oynamayı da seviyor. artık dondurma, peynir, yoğurt...vs. kapları hemen atılmıyor bizim evde, birkaç gün hevesini alıyor ondan sonra çöpe. 


lina

bende saklama yöntemini kullananlardanım bütün oyuncaklarını aynı anda vermiyorum.bizimki kitap dergi daha çok karıştırmayı seviyor bende okuduğumuz ellerini boyamayan dergilerden veriyorum bakıyor.evdeki kap kacakta işe yarıyor ama ben plastik vermiyorum çünkü ister istemez ağzına sokuyor ve plastikler çok zararlı...son dönemde plastik oyuncakları bile kaldırdım sadece kule yaptıklarımız kaldı...Cevaplamak için Üye ol