Chicco Polly mı yoksa chicco Polly magic mı??

gulenhepgul soruyor: 8

Mama sandalyesi almak istiyorum ama karar veremedim. Sizce hangisi??? Kullanan arkadaslar tavsiye eder mı?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


angelique

5 aylik bebek icin polly. ikisinin tek farki polly magic ana kucagi formuna girerek dogumdan itibaren kullaniliyor, diger ozellikleri ayni. ben cok memnunum.


GOGO05

bende polly kullanıyorum çok memnunum


ecemre

bence de 5 aylık bebek için magic almaya gerek yok. polly kullandım memnundum geçen hafta masaya takılan portatif mama sandalyesi aldık artık aynı masada yemek yiyoruz:)


skisac

yenidoğan olsa magic ama bende 6. ayda aldığım için polly aldım.
Bende ek gıdaya geçiyor diye hevesle almıştım. şimdi düşününce bu kadar pahalı bir şey almaya çokta gerek yokmuş, restaurantlarda genelde ikeanın mama sandalyeleri var. onlardada gayet rahat oturabiliyor.
Tabi bana böyle deselerde ben aman en iyisi olsun diye gider yine aynı şeyi alırdım :)angelique

ya bende de tam tersi oldu. once ikea'yi aldim aman o kadar para vermiyim dedim, ama 5 aylik bebek onda yiyemiyor ki, 8-9 aylik olup dimdik durabiliyor olmasi lazim. sonra gittim chicco aldim:) tabi simdi ikea yeterli olur ama 5 aylikken olmazdi.


damla24

magic ana kucağı olabiliyormuş, pollyden tek farkı bu, biz polly kullanıyoruz çok memnunum, bununda zaten 3 aşama yatma pozisyonu var. çok kullanışlı ve sağlam bi mama sandalyesi


gulenhepgul

Saolun arkadaslar. Polly aldim bende cok memnun kaldim


mevanescence

Merhaba 1 haftadır arıyoruz ama henüz chicco polly magic mama sandalyesi bulamadık!Nereden bulabiliriz bir fikri olan varmı?


Cevaplamak için Üye ol