Medikal park göztepe doğum ücretleri

norador soruyor: 3

arkadaşlar ben göztepe medikal parkta doğum yapmayı istiyorum. acaba yakın zamanda doğum yapan, ssk ile o hastanede faydalanan var mı? normal ve sezeryan ücetleri tabi doğumla ilgili diğer yatak ücretleri filan toplamda doğum için gidip ne kadar ödeniyor?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ldeniz

merhaba. ben 4 ay önce orada doğum yaptım. benim doktorum dışardan gelmişti. sezeryan için 3,5 verdik. çünkü doktorumuzun ssk anlaşması yoktu. ssk anlaşması olanlara 1,5 tu. tabii doktor dışardan gelirse. oranın doktorundan faydalanırsanız çok daha ucuz oluyordu. valla yalan olmasın ama 900 filandı sezeryan, normal doğum da 750 filandı sanki. fiyat verme ofisleri var. orayı arayıp bir sorun isterseniz. yalnız gecelik fiyat söylüyorlar dikkat edin. mesela bir geceliği 450 diyor. 


bu arada inanılmaz memnun kaldım hastaneden. tertemiz, çalışanlar, hemşireler süper. hizmet, odalar şahaneydi. kesinlikle tavsiye ederim.


norador

teşekkür ederim :) daha bu sabah gittim 2 li test için.. her gidişimde daha bi memnun kalıyorum :) fiyat verme ofislerini ben bi arayayım :)


zeynep_su

ben de 3500 diye duydumCevaplamak için Üye ol