Kırklareli veya çevresinde çocuk doktoru?

kelebek39 soruyor: 5

kırklareli veya ilçelerinde bildiğiniz iyi bir çocuk doktoru var mı?edirne de olabilir?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ededeturk

merhaba,
bende lüleburgazda yaşıyorum ve malesef aynı sıkıntı içerisindeyim. inşallah sorunumuza çözüm bulabiliriz


muge_ada

bende Edirne de yaşıyorum ama  gerçekten güvenebileceğin bir çocuk dr.u yok malesef  :((
biz başta suri ye hnm.a gittik,arada ismaıl  bey e gittik şimdi de inaye t hnm a gidiyoruz ama gerçekten içime sinierek gittiğim bi çocuk dr.u yok.yılların tacrübesi diyerek (başka da seçeneğimiz kalmadığından ) inaye t hnm a gidiyoruz (şimdilik tabi)
Umarım yardımcı olabilmişimdir


kelebek39

bizde inayet hanıma gidiyorduk fakat oğlum onun yüzünden neredeyse bronşit olacaktı.2 aydır da suriye hanıma gidiyorum.ama ilgisiz gibi geliyor bana.başka seçenek olmadığı için mecburen oraya geliyorum.ama dr arayışındayım.trakya özel hastanesinde yok mu acaba siz daha iyi bilirsiniz?


muge_ada

çok geçmiş olsun neden öyle oldu ki?
dediğiniz gibi suriye hnm çok ilgisiz,her ay aynı şeyleri yapıp,söyleyip gönderiyodu,sorularıma verdiği cevaplar özensizdi vs. vs. bizde bıraktık.
ama bakalım inayet hnm a ne kadar gidicez ;)


kelebek39

yüksek ateşle giitik şurup ve fitili aynı anda verdi.aynı günün gecesi yine ateşten ekolün aciline gitmek zorunda kaldık.orada fitil ve şurubun aynı anda kullanılmaması gerektiğini söylediler.zehirlenmeye bile sebep olabilirmiş.
daha sonra yine az öksürük ve ateşle gittik.öksürük şurubu vermedi.3 günde öksürük,balgam arttı.telle aradım nefes açıcı vermiş 1 hafta kadar kullandım.daha da kötü oldu.neredeyse bronşit oluyordu.sonra başka bir dr a gittik.çok şükür iyi oldu 1 haftada.ondan inayet hanıma güvenim kalmadı.Cevaplamak için Üye ol