çeşmede otel tavsiyesi?

fatmagunes soruyor: 6

merhaba, ılıca plajına yakın çocukla kalınabilecek temiz bir otel arıyorum, tavsiye edebileceğiniz yerler var mı? Radisson Blu, Ilıca Otel veya Shareton 'da tatil yapmış olanlar var mı?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


fatmagunes

çeşmede otel seçmek çok zormuş, hiç bu kadar zorlanmamıştım. yorumlar çok etkiliyo insanı. kimi yemekler çok kötü kahvaltı bile yapamadık diyor, kimi otel çok pis, bunları okuyunca geriye seçecek otel kalmıyor :) herkese teşekkür ederim, tavsiye ettiğiniz otellere bakacağım tek tek. şu sıralar solto alaçatı ve boyalık beach otel arasında kalmıştım. alkoçlardan uzak duracağım kesinlikle :))


coffetea

:)ayrıca unutmuşum çok pisti.

alkoçların yanında halk plajı onunda yanında solto vardı...hakkında bilgim yok ama plaj olarak çok güzel kesinlikle denizi.tam çocuk için .sığ. solto halk plajı ile arasına paravan koymuştu.bizimkinde açıktı. otel plajında mısır midye satıcılar felan:) 


fatmagunes

en son kararımız çeşme merkezde otelde kalıp gündüz arabayla farklı koylara gitmek oldu. daha uygun fiyata Yeni otel diye biryere rez. yaptık önümüzdeki hafta için 4 gün. dönünce yorumlarımı da yazacağım :)


gunesulus

radisson blu şahanedir, yemekler, kumsal bebek ve çocuk için çok uygundur. 


yine ılıcada butik otelde kalmak isterseniz de http://www.white-dahlia.com/ tavsiye ederim. aile odaları var giriş kısmı da olan oraya bebek yatağı ekleyebiliyorlar. kahvaltısı süperdir. otel her konuda yardımcı olur. 
iyi tatiller


fatmagunes

gunesulus teşekkürler, yazınızı görmeden gidip geldik :) önerdiğiniz otelleri not ediyorum sonrası için.

çeşme merkeze yürüme mesafesinde Yeni Otel 'de kaldık. daha önce 4* herşey dahil otelde kalmış birilerine çok da uygun değil açıkcası. sadece konaklama amaçlı kullanılacak bir otel. özellikle havuzlu diye seçmiştim ama hiç girmedik :) 3 gece kaldık. gündüz farklı plajlara gidip 2 akşam çeşme merkeze, 1 akşam da alaçatıya gittik. bizim için farklı bir tatil oldu, güzeldi :)


kesfethayati

Biz 2015 yaz tatilimizi Ilıca Otel 'de geçirdik ve gerçekten çok kaliteli bir otel olduğunu söyleyebilirim. Plajı, denizi ve çevresinde gezme imkanı çok başarılı olan bir yer olup şiddetle önerilir. Bu tatilimizle ilgili bir tanıtım yazımız vardı, göz atmak isterseniz buraya bakabilirsiniz işinize yarayacaktır.
Cevaplamak için Üye ol