hamile mantosu arıyorum

ayca_bulut soruyor: 6

merhaba arkadaşlar. 24. haftadayım ve soğuk havalarda eski kabanlarımla göbek açıkta donuyorum. robadan aşağıya doğru bollaşan manto aradım ama hiçbir yerde bulamadım. istanbul'da böyle manto satılan yerler bilen var mı? güneşli günler sona ermeden bilgilerinizi paylaşırsanız minnettar olurum :)) 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


BaharK

Ben annemlere panço ördürmüştüm yünden, kimi zaman kabanımın üstüne bile giydim, çok sıcak tutuyordu, fikir vermesi açısından yazdım.


Yasemina

bende var
hamilelikte once almıstım
ustten üç dugmeli, belden altı acık, sadece kusagı var, baglamak istersen
morgan'dan almıstım

sende ustten uc dugmeli, belden asagısı acık birsey ararsan iyi olabilir

ayrıca uzerıme 2 beden buyuk bir paltom daha var onu da hamileyken bol bol kullanmıstım
panco da var, iyi fikir, mango'dal almıstım
marks and spencer'da cok uzun yun pancolar var, onlara bakabilirsin

bu arada icha, bedenin kac ve istanbul'da mısın?
eger gorursem bebedine uygun ustten 3 dugmeli birsey, sana haber vermek isterim.


Aysegul_

internette satılan siteler vardı ama hatırlayamadım tam hangileriydi. ben hamileyken çok araştırmıştım ama fiyatları pahalı gelmişti ve (karnım da neyse ki çok büyümediğinden idare ettim) alamadım. hatırladım hatta birini, şunu almayı istemiştim.
http://www.ebrumaternity.com/index.php?page=product&id=443&urun=Hamile-Kase-Kaban


ayca_bulut

Bahar çok teşekkür ederim. Panço arayıp durdum ama kalın bir şey bulamadım. Sen çok şanslıymışsın, bizde örebilecek kimse de yok :(


Yaseminaaa ben hem mangoya hem de marks and spencer'a baktım. Hatta İstinye Park'taki neredeyse tüm mantoları denedim diyebilirim ama bu sene bol modeller yok. Bir tek Polo Garage'da hem bol kesim hem de şık modeller gördüm ve fiyatlar 850 TL civarında. Dört ay giyeceğim bir şeye bu kadar para vermek istemiyorum. Bahariye'nin ara sokaklarında annelerimizin alışveriş yaptığı butikler gibi yerlere bakacağım. Bedenim şu anda göbek dahil tam 40. Ama daha önümde 4 ay var. Eğer 40-42 beden söylediğin gibi bir şeye rastlar ve haber verirsen çok sevinirim.

Ayşegül Ebru mağazasından haberim yoktu. Çok teşekkürler. Oraya da bakacağım.


yagmurdora

ben de hamıleleıgımde cok kılo almıstım. ve super bı palto aldım. ankarada ekol diye bı magaza var. onun buyuk beden magazasında cok hos modeller vardı. bılmıyorum istanbulda da ekol varmı ama aynen dediğin gibi robadan ınen -ustelık 3 dugme falan da degıldı gayet asagı kadar (kalca altı boyundaydı) dugmelıydı- bisey bulup aldım, oldukca da şık bı modeldı. zayıfladığım halde hala bıle bazen gıebılıyorum, bol  sık duruyo...üstelik 150 tl ye mı ne almıstım... kesınlıkle ekole bakmalısın.


aytude

ben hamileyken batik'ten bir kaban bulmuştum. Düğmesiz, kuşaklı. Bir beden büyüğünü buldum ve karnım büyüdükçe kuşağı ona göre gevşetttim. Batik'e bir bakın isterseniz.Cevaplamak için Üye ol