Nasıl Giyindirilmeli?

PelinAsanboga soruyor: 4

Havalar soğuk fakat ben çocuğumun bağışıklığının güçlü olmasını istiyorum. Nasıl giyindirilmeli?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


rabiatalas

oğlum 7 aylık ben hala kendi giyindiğimin 1 kat fazlasını giydiriyorum.rusya da yaşıyorum.burda -35 leri görüyoruz. şuan havalar -10 -15 civarında iç kıyafetlerimiz ince  dış kıyafetlerimizoldukça kalın.burda bebeklere atkı takmadan çıkarıyorlar. bende takmıyorum çocukları neye alıştırırsan öyle gidiyor.


olricle

kötü hava yoktur kötü kıyafet vardır , yine de üşütmemek iyidir


selencem

Ben de cok ususyen biriyim. O yuzden kendimden ince giydiriyorum. Evde ayakli penye pantalon. Uste de body ve uzun kollu t-shirtle geziyor. Bazen t-shirtu de cikariyorum. Disari cikarken kadife pantalon ve ustune sweatshirt veya cok kalin olmayan kazak. Istanbulda simdilik havalar cok guzel, sansliyiz. Mont aldim ici polarli ama onu bayagi sogukta giydirecegim.


selencem

Ben de cok ususyen biriyim. O yuzden kendimden ince giydiriyorum. Evde ayakli penye pantalon. Uste de body ve uzun kollu t-shirtle geziyor. Bazen t-shirtu de cikariyorum. Disari cikarken kadife pantalon ve ustune sweatshirt veya cok kalin olmayan kazak. Istanbulda simdilik havalar cok guzel, sansliyiz. Mont aldim ici polarli ama onu bayagi sogukta giydirecegim.Cevaplamak için Üye ol