Araba koltuğu önerisi olan??

kurabiye_oykusu soruyor: 8

 7 yalındaki kızım için araba koltuğu almak istiyorum.Kullanıp da memnun olduğunuz marka /model önerilerinizi yazar mısınız?Şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


msasa

Beb onernedigimi soyleyim. Biz sunny baby aldik hafif diye fakat sungeri cok ince baslarda iyiydi simdi surekli ayagini vuruyor bebegim çat çat cok pisman oldum aldigimiza. Kesinlikle bas boyim destegive sungeri kalin olantercih et.


pearlpearl

ben heyner 9-36 kullanıyorum memnunum ancak bir daha alacak olsam aynı markanın 9-18 kg olanından alırım onlar daha yüksek olduğu için bebekler dışarıyı rahat görüyor ve benim kızım gibi dışarıyı izlemeye bayılan bebekler için çok faydalı bence....emelaslan75

bir çok markanın güzel ürünleri var fakat aralarında en güvenli olanı bana göre BeSafe koltuğu. Emniyet mekanizmalarına ve kaza anında boyun tutucu bir düzeneğe sahiptir. özelliklerine bakabilirsiniz. zahten fiyatılarıda diğer markalara göre çok pahalıdır.


mustafamami

radore young sport aldık 9-36... kampanya vardı e-bebek'te... Annece

Britax- römer öneririrm çok memnunuz


bfeiy

N11 den aldik guzel kampanya var


selimveannesi

Bende 5 yaşındakı oğluma kullandığı oto koltuğu kucuk geldiği için yenı oto koltuğu aldık http://www.e-bebek.com/besafe-izi-up-x3-isofix-15-36-kg-oto-koltugu_BAF-151549"> Besafe izi Up X3 isofix 15-36 Kg  aldık memnunuzhalinaz

Chicco Eletta Comfort modelini öneririm ben gayet memnunum


Cevaplamak için Üye ol