Projektörlü kitap tavsiye eder misiniz?

cnnp soruyor: 3

Yeğenlerimize yılbaşı hediyesi olarak düşündüm. Hani kitapla birlikte projeksiyonu var, duvara yansıtıyorsun. İlgi çekici olarak düşündüm ama var mıdır kullanan, oldukça pahalılar, heba etmeye gelmez!

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


OzlmOnrZynp

Ben oglum icin cars olanini almistim . Cok kullanisli bir urun olmadigini soyleyebilirim . projeksiyonu cok az da isik olsa dogru durust yansitmiyor. parcalari cok kucuk bizim basimiza bela oldu diyebilirim ay kayboldu ay nerde anne ara bul vs diye .


olivia

iki yaşında winni the pooh olanı hediye geldi.isiklari sondurup duvarda goruntu ve tabi ses hic tahmin etmezdik ama korktu ve ikna olmadı.hemen paketledik tekrar ve ertesi gün degisim yaptik.hoslanmamasindan korkmasindan baglimsiz ,acip gordugum icin net soyleyebilirim ki fiyatı yuksek ve yuksek fiyata gore hic bir esprisi olmayan birsey.sesli masal kitabı gibi.benim fikrim gereksiz oldugu yonunde.Kullanımı parcaları vs sahip olup korusanız bile kısa vadeli.Aynı aparatta kullanılmak üzere ayrıca satın alınabilecek sade ce5 cd daha vardi ki masallar da ben ce baktıgımda yasina uygun degildi.ya.hos belki masal sayısını arttırmıslardır sonucta bir yıl oncesinden bahsediyorum.


cnnp

Saniyorum almaya degmez. cok tesekkur ediyorum yorumlariniz icinCevaplamak için Üye ol