OYUNCAK TAVSİYENİZ...

elifnazar soruyor: 4

NE LEGO,NE ARABA,NE TOP,NE YAPBOZ,NE TAMİR ALET SETİ,NE TAKMALI ÇIKARMALI OYUNCAKLAR,NE PASTEL,NE SULUBOYA,NE TÜYLÜ OYUNCAKLAR.....HİÇ BİRİ OĞLUMUN İLGİSİNİ HİÇ ÇEKMEDİ ÇEKMİYORDA...EN BÜYÜK TUTKULARI MUTFAKDA TENCERE,TAVA,KAŞIK,ÇAYDANLIK,TABAK,SAYILAR,HARFLER,BİLGİSAYARI,OYUN HAMURU...BUNLARLA OYNAYA OYNAYA BANA FENALIK GELDİ.ANA OĞUL OYNAYABİLECEĞİMİZ,ZAMAN AŞIMINA UĞRAMAYAN,HER ZAMAN SEVEREK VE İLGİYLE OYNAYABİLECEĞİ,UZUN SÜRE SIKILMADAN OYNANAN,EL BECERİSİNİ VE ZEKASINI GELİŞTİRECEK,4 YAŞ OYUNCAK TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM.

(BİR ARA REGE'NİN OYUNLARINI ALDIK BİR SÜRE İDARE ETTİ ŞİMDİ ONLARDA KAR ETMİYOR.BİLMEYENLERE BENDE ONU TAVSİYE EDERİM ZEKA AÇISINDAN ÇOK FAYDALI)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


fatos

Benim oğlumda 3 yaşında ve en çok küçük hayvanlarla oynuyor son zamanlarda. Hayvanlarla ilgili pek çok kitabımız da var tabi. Son zamanlardaki favori oyunu ise doğru mu-yanlış mı. Sürekli birşeyler sorup doğru mu yanlış mı dememi istiyor. Mesela, çam ağaçları kışın yapraklarını döker doğru mu yanlış mı, elma mor olur doğru mu yalnış mı, kaplan Amerika'da yaşar doğru mu yanlış mı gibi.

Birde oğlumun 3 yaş oyuncaklarını yazdım ama ilgisini çeken bir şey olur mu bilemedim. http://yagizlahayat.wordpress.com/2012/08/27/3-yasinda-yagiz-nelerle-oynar/


umutyigit

4 yaşa oyuncak önerebilir misiniz?

evdekilerin topunu atasım var.umutyigit

teşekkürler..inceleyeceğim..
Cevaplamak için Üye ol